Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavarna ez vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna ez vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden szombaton elmegy kosármeccsre, mert ő nagy szurkoló, elmegy akár az ország másik végébe is. Nem érti meg, hogy szeretném vele tölteni a szombat estéket.

Ha meg helyben van meccs mennek utána a haverokkal bulizni. Mondta, hogy menjek velük én is a buliba, de úgy érzem nem illek bele abba a társaságba, mert nem tudok a témához hozzászólni.

Most akkor a kosár fontosabb neki, mint én? Miért nem tud legalább egy-egy meccset kihagyni?

18/F, 17/L


2010. nov. 24. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal és értlen, és élni szeretne.
2010. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy élni szeretne. Éljen is, de néha szakíthatna időt rám is.
2010. nov. 24. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Megértelek. Engem is zavarna. De ennek fényében úgy keresek párt, hogy ezt a dolgot is figyelembe veszem.

Szóval, hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, engem is zavarna. De nyilvánvalóan mások véleménye nem fog segíteni a te problémádon.

2010. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki hogy minden második hétvége a TIED.

plusz havonta te is elmehetsz egyszer biztos találtok közös témát.

Én már csak azért is elmennék vele bulizni hogy leellenőrizzem nincs-e valamelyik haverral túl jóban...

szerintem ez normális kompromisszum vagy NEM?

NE legyél már PAPUCS.

2010. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mondtam már neki, hogy legalább havi 1-2 hétvége legyen kettőnké, de hallani se akar róla, hogy kihagyjon egy kosármeccset. Azt mondja ebből nem akar engedni, hiszen már 5 éves kora óta minden meccsen ott van és ez az élete.
2010. nov. 24. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2010. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja
2010. nov. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!