Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tökéletes ajándék?

Figyelt kérdés
A barátomnak most lesz a névnapja, és ötletem sincs hogy mit vagyek neki!! Tudom, h nekem kéne őt ismerni, és tudni h mit szeretne, de igazából neki nincs sok dologra szüksége, max olyanra amit én nem tudok nek megvenni, mert nincs rá pénzem! Nme szeretnék olyan sablonos ajándékot adni neki, mint parfüm, vagy macis bögre! Valami különlegeset szeretnék, aminek biztos h minden pasi örülne!! Szex kilőve....
2010. nov. 24. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex kilőve......jó ajándék kilőve.....
2010. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ha vennél egy macit amin a te neved van:)? nekem bejönne vagy vmit amin rajta van a neved h mindíg emlékezzen rád ha nem vagy vele akkor is:)
2010. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1 műpinát vagy guminőt ajánlok az nemdrága akár netshopbol is rendelhetsz 5-10-15 ezer forintért annak 100% nagyon örülne = )
2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csináltass neki egy kispárna huzatot , amin a te önarcképed van.


Amúgy a szex miért van kilőve?

2010. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a szex azért van kilőve, mert nem gondolom h az ajándék lenne, én anélkül is lefekszem vele, hogy bármit is ünnepelnénk, és szerintem ez a normális, hogy az nem ajándék, nekem ez természetes!!


Az a baj, hogy már 20 fölött vanm és nem szeretnék neki plüss állatot meg gyerekes dolgokat adni....

2010. nov. 24. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tedd izgalmassá!!!


Vegyél 1 bilincset bilincseld oda az ágyhoz , félig vetkőztesd le, készíts be egy üveg hideg pezsgőt, majd sztriptizelj kicsit zenére, majd játsz vele egy kicsit csúrgasd végig rajta a pezsgőt majd engedd el, és csurgasd végig kicsit magadon is és nyalja fel rólad meg stb....

2010. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy mi nem vagunk ilyenek! Nekünk tökéletesen elég, hogy egymással lehetün, és nem kell semmilyen eszköz h jól érezzük magunkat! Meg úgy érem, hogy ez a bilincses dolog elég távol áll tőlem!
2010. nov. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!