Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim idegen nokkel almodik az azt jelenti hogy roluk fantazial? Tavkapcsolatban elunk es elmondasa szerint ha tavol vagyok idegenekkel sexel almaban. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hiányzik neki a testi kapcsolat. :) Semmiféle megcsalás nincs véleményem szerint, én is szoktam "butaságokat" álmodni, ha barátnőmmel sokáig nem látjuk egymást.
2009. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor almodsz butasagokat ha elalvas elott masrol fantazialsz,vagy csak ugy?

Rosszul esik nagyon hogy massal sexel almaban.. ha en hianyzom neki miert nem velem..???

2009. jan. 14. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmokat -véleményem szerint- nagyon nehéz befolyásolni, sokmindentől függenek.. Ezalatt azt értem, hogy elalvás előtt hiába gondolok én a barátnőmre, nem biztos hogy vele fogok álmodni. Az álmok nem jelentenek semmit a köznapi "nyelvre" lefordítva, ezért vannak az álmoskönyvek, amik szintén valami butaságot mondanak. :D Na jó, néha bejön. Ne az álmait vedd figyelembe a párodnak, hanem a való életben nyilvánított érzéseit, mert azok az igaziak. :)
2009. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy esne neked ha a baratnodet mas.. almaban?

Teljesen kiakadtam,olyan mintha masok izgatna'k fel...

2009. jan. 14. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted teljesen, de nyugi. Semmi okod féltékenykedni. Teljesen normális dolog az, hogy egy fiúnak szexuális álmai vannak. Senki sem tehet róla.
2009. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért van szeme hogy lásson.azért mert megtetszenek neki a jóformáju lányok nem kövezheted meg.te is megnézed a helyes fiúkat..hát istenem emberből vagyunk
2009. jan. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!