Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon unom hogy ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon unom hogy ilyenek miatt veszekedünk. Miért nem képes megérteni hogy a párkapcsolat alapja a bizalom?

Figyelt kérdés

A párom tegnap fenhangon akadt ki hogy ő nem tudja a Facebook jelszómat.Teszem fel tudja az e-mail cimem,iwiw, myvip jelszavaimat)

Nem tudom miért akad ki ilyenen,semmi titkolni valóm sincsen.

Ja és mikor mondtam neki nem adom meg a jelszót kiborult hogy biszos levelezgetek más fiúkkal :@ nagyon megharagudtam, mert ha igen?levelezgetek akkor mi van?semmi nem vagyok az ő tulajdona, én nagyon szeretem de ez túl megy minden határon.

Hogyan változtassak ezen.


2010. nov. 24. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, amit leírtál ide szépen mond meg neki ezt a részt: "nagyon szeretlek és szükségem is van rád , de nem vagyok a tulajdonod, és ez a beteges féltékenységet néha kiborít".


Ha szeret téged akkor felfogja ha nem akkor gyagyás.

2010. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatból jobb menekülni. Te tudod az ő jelszavait? Szoktad nézegetni az ő dolgait?
2010. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudni tudom a jelszót de nem nézegetem :s
2010. nov. 24. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Mindenkinek kell legyen egy kis magánélete.
2010. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vok:


9:25 ös jól mondta , mindenkinek joga van egy kis magánélethez!

2010. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Közöld vele: "szeretlek, szükségem van rád, de a saját önbizalom-hiányodat ne rajtam éld ki."

És az sem ártana, ha mindketten megváltoztatnátok a jelszavaitokat úgy, hogy a másik ne tudjon belépni. Számomra érthetetlen, milyen jogon akarja bárki bárkinek az e-mailjeit, facebook-ját vagy akár a telefonját ellenőrizni.

2010. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem értem.Bár mikor kérdeztem akkor hallottam olyan választ ami azt elégítette ki velem hogy ergo nem bízik meg bennem. A válasza pedig az volt hogy őt már nem egy két ember átverte. :O
2010. nov. 24. 09:31
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem miért irogálják azt sokan, hogy menekülni kell egy kapcsolatból, ha van benne egy kis bibi. szerintem meg arról is kell szóljon egy párkapcsolat, hogy megoldjuk közösen a problémákat. ha tényleg nincs semmi titkolnivalód, akkor mondd el a jelszavadat, és le van a gond. hidd el, hogy biztos meg fogja nézni sunyiban, de ha nem talál semmi, akkor abba is fogja hagyni a kutakodást.

velem is ez volt, a párom folyton azzal jött, hogy kivel chatelgetek fészbukon. elmondtam magamtól a jelszavamat, és azóta nem is beszélünk erről. egyszer megnézte, azóta meg már nem.

2010. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolat alapjai: tisztelet, bizalom, szeretet. Tisztelem a másikat, ebbe beletartozik a privát szféra is. Bízom a másikban, és ebbe nem fér bele az ellenőrzése. Szeretem a másikat, s ha hibázik, megbocsátom.

Szerintem mindháromra szükség van. Az ellenőrzés egyébként a bántalmazás egyik formája, tehát közel sem egészséges dolog. Arról szól, hogy kontroll, vagyis irányítás alatt tartsd a másik felet. Így viszont nem lesz egészséges a kapcsolat.

Én megkérdezném, mit tettem, hogy nem bízol bennem? Semmit? Mások tették? Akkor bennük ne bízz.

2010. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem elég érett a párkapcsolatra.
2010. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!