Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a cuccokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a cuccokkal, amiket tőle kaptam?

Figyelt kérdés
Két év után szakítottunk. Maradt csomó fénykép, képeslapok, meg egy plüssmaci. A plüssmacival két éven keresztül majdnem mindig együtt aludtam, akár ciki akár nem, és vele aztán végképp nem tudom, mit kezdjek. Úgy a szívemhez nőtt, és hát ő nem tehet semmiről...
2010. nov. 23. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4,5 év után szakítottunk, sok mindent kidobáltam, ami hozzá kötött és már nincs rá szükségem. Nekem is van egy macim, szintén hálótárs, viszont az megmaradt. Ő már csak egy alvómedve számomra, nem az a kabala, amit az egykori szerelmemtől kaptam.

Nekem az vált be, hogy amire rá tudok nézni érzelmek és különösebb felugró emlékek nélkül, azokat meghagytam, a többi, igazán személyes dolog elkerült tőlem.

De ha neked úgy jobb, bedobozolhatod minden kis apróságodat és elteheted pl. a szekrényed legaljába.

Fel a fejjel :) 24N

2010. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
add el :D
2010. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy cipősdobozt, írd rá az exed nevét, rakd bele a cuccokat, aztán padlás. Ha esetleg kibékülnétek elég ciki lenne megmagyarázni, hogy ezt vagy azt miért nem lát nálad soha. És ne mond, hogy esélytelen a kibékülés mert sose lehet tudni.
2010. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akár holnap kibékülnék vele. Csak az ország másik felére költöztem miatta, úgy volt, hogy összeköltözünk, aztán magamra hagyott. Ezek után megbocsájtottam, és minden héten megígérte, hogy beköltözik, meg ezen kívül is össze-vissza hazudozott. Nem rajtam múlik, de itt valljuk be, tényleg semmi esély. Nagyon köszi a tippeket amúgy, asszem dobozolok, a maci meg marad.
2010. nov. 24. 15:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretem azt a macit, tőle függetlenül is...
2010. nov. 24. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
én szinte mindent megtartottam, amit ex pasiktól kaptam. nekem nem rossz visszagondolni ezekre a kapcsolatokra.
2010. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem beletelt egy időbe, amíg rászántam magam a dobozolásra, de tényleg sokat segít. Sokkal jobb, ha eleine nincs minden sarokban valami ami rá emlékeztet.

Én amikor végre dobozoltam, akkor a macikat s bedobozoltam, aztán amikor már úgy éreztem, hogy a nehezén túl vagyok, akkor vettem csak elő újra, amikor már tényeg maciként tudtam rá nézni, és nem úgy, hogy "az a maci, akit az expasimtól kaptam, bárcsak ő is itt lenne".

2010. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!