Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Őszintén! Ütött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén! Ütött már meg a pasitok? Ha igen, miért tette?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Megütni??? Egyszer emelné fel a kezét.Soha többet,mert kint lenne az ajtó előtt.
2010. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Jelenlegi nem, és nem is tűnik úgy, hogy erre hajlama lenne.

Korábbi igen. Kettő is. :S Miért? Mert mind a kettő egy féltékeny, agresszív, birtokló, hisztis, szakítást tudomásul nem vevő fax volt, azért.

Második esetben két éves kapcsolatot szakítottam meg gondolkodás nélkül.

Ha engem pasi még egyszer az életben megüt, hullazsákban fogják elvinni.

2010. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Hisztiztem, úgy éreztem, hogy nem figyel arra amit mondok, ezért nyomatékul lekentem neki egyet. Visszakaptam. Még én bőgtem, aztán ő kért bocsánatot már aznap este. Már jópár éve volt, azóta is együtt vagyunk, de soha többé nem ütöttük meg egymást.
2010. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
igen, még évekkel ezelőtt történt. sírtam, mert bunkózott velem részegen. elkezdett ráncigálni és pofozni, hogy azonnal hagyjam abba. természetesen ütésre abba lehet hagyni:S
2010. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Az olyan férfi aki megüti a barátnőjét, menjen a Móni Show-ba vagy a krematóriumba! Az én erkölcseimben elképzelhetetlen, hogy megüssek egy nőt. Lányok, ne fogjatok ki piás, bunkó, verekedős, agresszív férfiakat! Vegyétek észre, hogy milyenek és ezzel büntessétek őket, hogy soha többé nem kap puncit
2010. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
86%
Sajnos igen,még nyoma is volt.egy idegbeteg állat volt,én meg gyenge.azóta erős vagyok és nem tűrném el hogy valaki hozzám érjen akár egy újjal is.az ilyeneknek el kellene törni a kezét.undorító dolog!hál'istennek azóta boldog kapcsolatban élek és nem kell rettegnem ilyentől.
2010. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!