Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk? Mi a bajotok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mi a bajotok az ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés
Az ilyaen lányok: kedves, viszonylag népszerű, nem csúnya, jól tanul, ugyanakkor nem stréber, szeret olvasni és bulizni, de nem iszik és nem cigizik, nem divatmajom de odafigyel a külsejére és nem is ken magára 2 kg vakolatot, az nektek miért nem jó?
2010. nov. 23. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert iszunk, és cigizünk, tehát konfliktus lenne belőle, hogy ő meg nem. tapasztalat. :)
2010. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez relatív. nekem pl semmi bajom vele

18/F

2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az álmom. Csak sajna azt hiszem az is marad. Az ilyen lány nagyon ritka, és általában foglalt, sajnos:(
2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mindenkinek más az ilzés, és nem tudom, hogy te mennyire vagy szép, mert azt nem mindig tudja az ember magáról jól megállapítani, lehet, hogy vannak olyan hibáid (belső) amik taszítanak másokat

vagy csak nem találtál még jó fiút

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy a kisugárzásod végett nem találsz magadnak párt vagy rossz helyen keresgélsz


ám amit leírtál ilyen egy barátnö, a többi az csak csaj

2010. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért kell úgy válaszolni valakinek, hogy hülye vagy? Ha nem tetszik a kérdés ne írj semmit!
2010. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az álmom ;)
2010. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy 16 éves lány vagyok, szóval, hogy nem találtam meg a megfelelő fiút, talán igaz, mert ebben a korban sokan közülük éretlenek, vagy én várok el túl sokat... Na nem mintha annyira kerestem volna, mert nem az volt az elsődleges célom, hogy párt találjak. De megbántott, amikor egy fiú elkezdett udvarolni elég egyértelműen és a végén nyíltan, jó hogy nem előttem csinálta ezt egy másik lánnyal-igaz, nem annyira, mint nálam. Aztán, mintha semmi nem történt volna, tovább kerülgetett engem.

Akik írtak, hogy egy ilyen lány az álmuk, azoknak azt mondom, hogy nyissák ki jobban a szemüket! :)))) Mert mi, ilyen lányok meg azt szeretnénk, ha végre valaki értékelné és elfogadná, hogy mi ilyenek vagyunk :P

2010. nov. 23. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönne egy ilyen lány. Valszeg, azért érzed úgy, hogy nem jössz be a fiúknak, mert nem mernek veled kezdeni, mivel okosabbnak látnak téged maguknál és kicsit tarthatnak tőled, hogy te vezetnéd őket. Sztem


20f

2010. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ez szerintem túl tökéletes...

ha érted mire gondolok.

2010. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!