Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kármen 16 kérdése:

Mit tegyek? Bele szerettem egy olyan fiuba akit eddig még nem nagyon birtam de most.!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy osztálytársamrol van szo akivel tavaj még annyira nem birtuk egymást!De valahogy a nyáron minden megváltozott akaratlanul is valahogy mindig össze futottunk! A suli kezdete ota mindig eggyüt megyünk minden felé!!!És lassan azt vettem észre hogy nagyon jol érzem vele magam és keresem a társaságát! Jézusom én nem tudom,hogy ö is igy érez-e mint én?!MIT TEGYEK???????Kérlek irjatok!!!!
2010. nov. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Akkor ne csinálj semmit amjd ha szeretne valamit tőled akkor majd kezdeményez..várj vele még.., mert ha megtudja akkor lehet, hogy kerüli majd a társaságodat és nem fog annyira birni mint most. de lehet úgyan úgy érez mint te. :)

2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszéld. Nem gond ha eddig nem bírtad, most ha bírod, akk hajrá:D
2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ööö...

Kérdezd meg -.-

Ha olyan bonyolult lenne a világ, mint ahogy ti látjátok, kihaltunk volna.

Ha megszerettétek egymást, kit érdekel, hogy milyen volt azelőtt a viszonyotok?

A gyűlöletből könnyebben lesz szerelem, mint a közönyből.

2010. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kriszti83 ***** válasza:
Apró női trükkök, figyelemfelkeltés, aztán várj, hátha kezdeményez :)
2010. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég sokan vanank így ;) Egyik b.nőm is azzal jött össze (Már 3 éve boldog pár) ,akit eleinte rühelt.

Vannak pozítiv és negatív példák, amúgy,ha olyan sokat vagytok együtt tui enm utál,de kérdezz rá vagy próbáld megtudni,hogy mit is érez irántad pontosan,mert utálatot 99%,hogy enm,ha jól vettem ki :)

Szóval csak pozítivan ;)

2010. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tölts el vele minél több időt és majd ki derül. Drukkolok nektek.F/20
2010. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is csinaltam ilyet :) Nem egyeztunk jol egyaltalan regen...a nyar fojaman megtetszett...de o korulbelul olyan maradt mind az elott es a kapcsolat nem tartott 1 honapot sem mert kiderult hogy kb szarik ra.

Most megint ugyan az nem beszelunk egymassal es nem birjuk egymast. O szabalyosan kerul :)

2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat aranyosak vagytok !!!!!!!Az a helyzet hogy egyikünknek sem volt még párkapcsolata! Én bevállalosabb vagyok! Gondolom olyan értelembe,hogy megmondanám neki.hogy mit érzek!Deee Félek a reakciotol mert nem csak szimpatikus de nagyon jo haver is! De azt tudom hogy ö nem fog kezdeményezni mivel elégé visszahuzodo szégyenlös személyiség!Még ha tetszek neki akkor is elöbb menekülne el mint hogy bevalja! :SSS Pedig én nem akarom elvesziteni magam mellöl!!!!!
2010. nov. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!