Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a barátomat?

Figyelt kérdés
ma találkoztam 2 régi ismerőssel, és kérdezték hogy van-e barátom....mondtam nekik hogy igen van már több mint 1 éve, erre rá kérdeztek hogy ki az...elmondtam, és ők erre el kezdték mondani hogy ismerik, és tudnak róla egy dolgot, amit ha elmondanának tuti kidobnám...megkérdeztem mi az, ők erre annyit mondtak hogy régen volt egy drogos ügye barátomnak, amit nem tudom hogy elhiggyek-e nekik.... barátom már régen is mondta hogy soha nem drogozott, sőt nem is akarja kipróbálni, de nem tudom hogy hogy kérdezzek rá barátomnál, hogy ne haragudjon meg rám. segítenétek??
2010. nov. 23. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
üljetek le és őszintén beszéljétek meg.
2010. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de annyira félek hogy az hiszi majd hogy nem bízok benne:S
2010. nov. 23. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen pedig nem vicc. Nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy volt -e valaha köze ilyen dolgokhoz, mert valakitől hallottad, hogy igen. Ennyi. Nem kell rajta parázni, ha normális a kapcsolatotok akkor egy sima beszélgetésnek kell felfogni és ő is annak fogja, és nem fog megharagudni.
2010. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a 20 és 30 közötti fiatalok kb. 70%-ának voltak - vannak drogos ügyei (már ha ebbe a hétvégi partydrogok is beleszámítanak)

úgy hogy ha voltak se jelenti a világvégét.

Azért az közel sem mindegy, hogy havonta egyszer elszívott egy spanglit, vagy mondjuk abból élt évekig, hogy drogot árult.

A nagyobb baj, hogy ha esetleg tényleg volt hozzá köze, akkor hazudott neked. Szerintem ez sokkal gázabb.

2010. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen...ez a baj...nem zavar hogy ha kipróbálta, hisz én is kipróbáltam, csak hát itt az öszinteségen van a hangsúly!!!az a lényeg hogy mondja el őszintén...nem zavar ha volt, csak tudjam hogy nem hazudik
2010. nov. 23. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindezt tudja rólad, hogy te is benne vagy néha a tutiba, és nem zavar, hogy ő is kipróbálta, nincs oka hazudni. Fölösleges.

Ha kiderül, hogy mégis hazudik, akkor lehet, h. valami maradandó károsodás érte :)

Am. nem tudom, hogy kéne megkérdezni, ill. olyan kérdést feltenni, amire-ha következetesen tagad- ne mondhassa egyszerűen, h. á, nem , én soha.

Ha nem tudja rólad, először talán te mond meg.

2010. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de tud rólam mindent.... ugy hgy tényleg semmi értelme tagadni...lehet hogy szégyenli, és azért nem mondta meg, de akkor se az a megoldás hogy hazudik...
2010. nov. 23. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Le fogja SZ@rni magasról, nehogy már az asszony beleszóljon a bizniszbe!
2010. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!