Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki számít otthonüllősnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít otthonüllősnek?

Figyelt kérdés

Lehet ha rossz helyre írom a kérdést, de nem igazán tudtam hova besorolni. 16-18 diákokat kérdeznék, hogy mennyit járnak el otthonról(akár hétközben akár hétvégén), hova, kikkel? Ki számít nekik otthonüllő típusnak.

Írjatok minél többen, nagyon sokat segítenétek.


2010. nov. 23. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl., aki hétköznap délelőtt iskolában van, délután tanul, este normál időben lefekszik.


Hétvégén pedig otthon van és vagy tanul, vagy az internten lóg. Na, ez már szerintem tutira otthonülősnek számít az emberek lenagyobb részénél.

2010. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És van olyan aki nem szereti ezeket a típusokat? :)
2010. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én totál az vagyok amit az első leírt.:)

Szerintem is ezt jelenti.

Én mondjuk élvezem ezt az életmódot. Jobban szeretek otthon olvasgatni vagy filmet nézni, mint egy discoban lerészegedni.:)

2010. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem otthonülősnek az számít, akinek bármilyen nem otthoni programot felhozol, csak húzza a szája szélét!A kedvtelen, savanyú,korán életunt, Anyuka kedvence kislányokat és kisfiúkat sorolnám ide! Aztán majd idősebb korában vakarhatja a p*náját vagy a p*csét, hogy nem volt igazi suhanc kora! Na ugye, hogy ugye??? Ismerek is ilyet,míg én eljártam ide-oda, Ő otthon ült,tanult, várt a csodára, és közben engem fikázott.Ma pedig kíváncsi,irigykedő szemekkel figyel, ahogy beszélek a régi emlékekről.Most 30 éves, és vakargatja a fejét, hogy neki mennyire hiányzik a buli, vagy csak egy jó társasági élet! Benyalta a Cicuskám :))
2010. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még írjatok nagyon sok hasznos dolgot írtatok eddig.

Akik nem otthonüllők mit csinálnak? Hova mennek? Kikkel? Milyen gyakorisággal? Ez is érdekelne.

2010. nov. 23. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem otthonülős vagyok,szóval én járok barátokkal teaházba, pub-okba, vagy csak ökörködünk a Duna parton, hétvégén bulizunk, általában összejövünk valakinél és jókat témázgatunk, aztán lekoccolunk nagyobb bulikba. Télen hógolyózás, Nyáron tópart, vagy túrázunk a hegyekben, vagy éjszaka kiülünk az erdőbe. ááá, nagyon állat
2010. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha valaki otthonüllős, az azt jelenti, hogy a foglalkozása kovács, és hazaviszi a munkaeszközét.
2010. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
15:27-es, megelőztél. :D Pont ezt akartam írni én is...
2010. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Légyszíves még írjatok.

Nagyon fontos lenne.

2010. nov. 23. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Inkább otthon szeret programot csinálni, mint elmenni valahova. De ennek is vannak fokozatai. Én pl szeretek elmenni házibulikba vagy csak beülni valahova iszogatni, moziba, kiállításra, de néha jólesik csak itthon maradni a barátommal filmezni, meg dögleni...
2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!