Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Alapszitu: 4 éves kapcsolatomnak 6 hónapja lett vége, a srácnak szintén 4 éves kapcsolata 5 hónapja. Mind a ketten "kidobottak" voltunk. Egyikünk se akart nagyon járni senkivel, de aztán megláttuk egymást és nem tudtunk ellenállni, mert megfogott egymásban valami. 5 hétig szinte minden nap jött hozzám, a legtöbbször ott is aludt, már az elejétől fogva.

Azonban az egyik héten alig láttam és az exéről derültek ki dolgok vele kapcsolatban, meg más nőkről is. Nem csalt meg, csak elég hülyén vette ki magát a dolog és ezt ő is érezte. Kicsit besokalltam ezért is, meg mert egy napot nem tudott velem tölteni, még akkor sem, amikor megígérte nekem.

Szakítottunk, de rá kb. egy órára megbántam a dolgot, mert rájöttem, hogy nemcsak, hogy nagyon szeretem, de szerelmes is lettem bele. Közben együtt is buliztunk kétszer is, mind a kétszer csókolóztunk, velem volt végig, együtt is mentünk haza.

Azóta folyamatosan próbálom őt visszaszerezni, mert ő is szeret és nagyon hiányzom is neki.

Akkor meg miért kell ilyen makacsnak lennie? Mit tehetnék még?

(Bak horoszkópú a pasi, szóval nem könnyű eset)


2010. nov. 23. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja ha bak akkor minden világos. Mert ugye az számít bármit is.

Vagy mondd el neki mit érzel, vagy hagyd a fenébe.

2010. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Makacs, mert férfi. A horoszkópnak meg semmi köze a jelleméhez.

Amúgy meg nem egészen világos nekem, hogy mi a gond. 4 éves kapcsolat után, ha kidobják az embert, még jó, hogy nem felejti el az előzőtt csak úgy 5 hónap alatt. Még nincsen túl rajta. Nyilván akar téged, de ez még nem biztos, hogy szerelem.

2010. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!