Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves koromig fogok nőni? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koromig fogok nőni? 17L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom elég alacsony (165 cm) és idősebb is, tehát ő már nincs fejlődésben. Én 160 cm vagyok tehát még így pont összeillünk, de még csak 17 éves vagyok és félek hogy lenövöm. Jó persze egy jó kapcsolatban ez nem akadály. Természetesen én sem szakítanék vele emiatt. De azért jó lenne, ha ő lenne egy kicsit magasabb esetleg egyformák lennénk, sokat fogok még én nőni?:/
2010. nov. 23. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én emlékszem 12 évesen azon aggódtam,hogy nagyon magas leszek, akkor voltam 167 cm.

Most 15 éves vagyok és szintén 167 cm :D

15L

2010. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!