Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak másképp, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp, hogy valamit sejtsen, hogy nem csak barát akarok lenni, hanem több?

Figyelt kérdés
Teljesen jól elvagyunk és olyanokat mondok, hogy ezt kb mindenki levenné, hogy többet akarok, csak ő azt hiszi, hogy baráti hülyeségből mondom... egyébként 18/ vagyok régebben már megmondtam neki mi a tényállás de konkrét válasz nem érkezett, csak ledöbbent...
2010. nov. 22. 20:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát 18/F ez lemaradt félig:D Már nem tudom mit tegyek, pénteken lesz buli, de lehet, hogy ott lesz az exe aki miatt nem fog tudni másra gondolni... de ha szerencsém van nincs ott vagy ha ott is van el tudom terelni a figyelmét...:/
2010. nov. 22. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Pasi vagy legyél rámenős kérdezd meg tisztázták e az ex-el hogy vége és lezárta-e ő is magában.H aigen akkor jó lesz a buli!:)Táncolj vele hívd meg valamire aztán beszélgessetek és mond meg hogy ez van baby ez már több mint barátság...részemről!:D:D:D

Persze nem kell ezekkel a szavakkal majd a helyzet adja!

2010. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!