Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 6 és fél hónapos kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 6 és fél hónapos kapcsolatot lehet már komolyabbnak mondani, ha mindketten nagyon szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.A 2 fél hozzáállásán múlik.

Mi most vagyunk 5 hónaposak, de nem érzem annak :( Ennek a párom az oka. Én komolyan gondolom, de ő nem :( A szakítás lebeg a fejem felett...

2009. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő még önmagában nem elég.

Mennyire ismeritek egymást? Testileg-lelkileg...

Mennyi közös programotok volt? Hogyan sikerültek ezek?


Fél év ÁLTALÁBAN már komolynak mondható... de, ha ritkán találkoztok, akkor mindketten nyilván a legjobb oldalatokat mutatjátok egymásnak. Ebből később lehet probléma.

Ezért nem árt a másikat látni úgymond 'éles' helyzetben. Ez akár lehet olyan, hogy elmentek valahova kirándulni, és megáztok. Mit csinál, hogyan viseli a helyzetet és hogyan lesz úrrá rajta?

2009. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a szakítás gondolata SOHA nem merült fel,nagyon biztosnak,erősnek és komolynak érzem és ő is ezt az egészet!
2009. jan. 13. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az idő dönti el hogy komoly-e hanem a tettek... meg az miket éltek meg együtt! ez majd kialakul! amúgy az ember lakva ismeri meg a másikat, szóval akkor kezdődik "minden"...
2009. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozunk,hiszem osztálytársak vagyunk.Nagyon ismerem már minden cselekedetét,hogyan reagál,hisz látom minden nap,majdnem minden órán és ő is engem.
2009. jan. 13. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt osztálytársam akivel 19 hónapig együtt voltam... De nem ez számít, azt te érzed, de nem biztos hogy ő váltja meg neked a viágot! Amúgy nem is mindent kell annyira komolyan venni, amíg együtt vagytok örülj érezd vele jól magad... aztán majd kialakul hogyan tovább.
2009. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy kapcsolat akkor mondható komolynak, ha felmerül mindkét félben a közös jövő gondolata, és ehhez igazítják a kapcsolatukat. Tehát ha már beszélgettek arról, hogy egyszer majd megkéri a kezed, stb és nem csak poénból, akkor igen, komoly. De ha úgy álltok hozzá, hogy ki tudja mi lesz még jövőre, meg ki tudja meddig leszünk együtt, az nem komoly.
2009. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mondanám,már jelent valamit.

Mikor mi voltunk 6 hónaposak,még valósággal a fellegekben jártam a szerelmi láztól:)Most,3 év után azért már jóval reálisabban és komolyabban látjuk mindketten a dolgokat.Mi már együtt élünk,és meg kell mondjam,ha egy pár tartósan együtt is akar maradni,MUSZÁJ alkalmazkodni,kompromisszumokat kötni,SOKAT!És abszolút igaz,lakva ismerszik meg a másik...

Szóval együttélés előtt felesleges ezt meg azt ígérgetni,habár mindenki így tesz.

2009. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!