Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt, vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt, vagyis valami olyasmi mert azt mondta egy srácnak, hogy járnak de én semmit nem sejtettem. Baj, hogy megbocsátottam? Azért mert nagyon SZERETEM!

Figyelt kérdés
Találkoztak is...de állítása szerint nem volt semmi.
2009. jan. 13. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
BocsáJtottál maximum. Amúgy meg ez a Te dolgod, hogy szerinted ez baj-e vagy sem. Érzésem szerint pedig nagyon fiatalok vagytok, szóval igazából teljesen mind1.
2009. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves vagy 1. válaszoló.. amugy engem is úgy mond megcsaltak, én megbocsájtottam neki,ha igazán szereted,te is megbocsájtod neki :)
2009. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
el írtam:D ja 15 évesek vagyunk mind a 2-en
2009. jan. 13. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is ebbe voltam épp most:s. 9 hónapja járunk és 1 hónapig volt neki egy barátnője.Ez úgy tudtam meg hogy az egyik barátnőm mondta hoyg sajnálom megkérdeztem mit erre ő hát hogy szakítotatok. Mondtam neki hogy dehát nem is szakítottunk. Erre ő ledöbent és azt mondta hé akkor miért van együt egy csajjal.

Erre én nagyon kiakadtam de nyugodtan odamentem a barátomhoz hogy igaz e azt mondta igen. De kért egy másik esélyt és azt mondta hogy rájött hogy milyen hülye volt és hogy azért szakított a csajjal mert engem szeret csak össze volt zavarodva.És hogy azért nem mondta el mert reménykedett benne hogy nem tudom meg milyen hülye volt. Na szóval megbocsájtottam és jobb és tisztább és nyíltabb lett a kapcsolatunk elmondta hogy mi a hibám meg én is neki és ezen változtatunk. És működik Nem csal meg többé 1000 százalékig biztos vagyok benne mivel szeret. Nah meg persze a barátnőm figyeli) szerintem jól döntöttél ha szereted addj második esélyt!

2009. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad öcskös! Ne engedd, hogy madárnak nézzen! Ha igy állsz hozzá, azt fog melletted csinálni, amit csak akar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :@
2009. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt most a barátnőd,akkor ezt meg fogja tenni később is.

Úgy tűnik,hogy nem őszinte hozzád,ami gond,mert egy kapcsolatnak az őszinteség az alapja.

Azt állítja,hogy nem történt semmi...ami persze,még igaz is lehet,de már az gyanús,hogy bekerült a képbe egy harmadik személy.

Persze adhatsz neki még egy lehetőséget,de légy óvatos,és jobb ha résen vagy!Viszont vigyázz,nehogy kihasználjon téged!

Vagy dönthetsz úgy is,hogy befejezed,és keresel egy olyan lányt,akiben megbízol,és nem kételkedsz!:-)

Sok sikert neked!

2009. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!