Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő,20 éves fiú. Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő,20 éves fiú. Nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy, de mégis, kit érdekel? :) Önmagatokért szeretiek egymást, és nem a korotokért, ugye?
2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem is maga a korkülönbség a problémás. Egy 28 éves nő minden bizonnyal pár éven belül gyereket akar illetve férjhez menni, ugyanakkor a fiú még mindig nem lesz 25... manapság a férfiak nem házasodnak ilyen fiatalon. úgyhogy ez olyan konfliktusforrás lehet, ami miatt én nem jósolnék nagy jövőt ennek a kapcsolatnak. Pár hónapos, perspektíva nélküli kalandnak oké, de nem hosszútávon, előre tervezve.
2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

relatív, ez minden párocskánál máshogy működik. Nem tudni mi lesz a vége de ha nem próbáljátok ki nem is derül ki...


Újrakezdők című filmet ajánlanám nézd meg!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ebben a korban még igen. A nőnek lassan szülnie kéne, a fiú még csak nagykamasz. Más szakaszában vannak az életnek, ebből lehetnek problémák. 10 év múlva ugyanennél a párnál már kevésbé gond az a 8 év, de most szerintem igen.


26/N

2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bakker, de rühellem ezeket az általánosításokat. Én is 25 vagyok, férfi, és sokszor gondolok arra, hogy legyen már saját családom. Ne legyetek már ilyenek, hölgyeim!
2010. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám 23 éves volt, mikor a testvérem született. Innentől kezdve már mindegy, hogy anyám mennyi volt, tehát ha az igényeket nézzük simán passzolhatnak.
2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy, bár attól is függ, hogy mit akartok ettől a kapcsolattól. Szex szempontjából biztos nagyon jó lehet...
2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
28 évesen én biztos nem kezdenék egy kamaszkorból épphogy kilépett legénykével, de hát kinek ez kinek az..
2010. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!