Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlkombinálom már a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlkombinálom már a dolgokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal már lassan fél éve vagyunk együtt, óvszerrel védekezünk. Vettünk óvszert, de éppen megjött a menzeszem, ezért még ki se lett bontva. A hétvégén külön mentünk szórakozni, én a barátnőimmel, ő a haverjaival discoba. Tegnap szexeltünk, mert már elmúlt a bajom, aztán egy pár óra múlva újra egymásnak estünk, mire közölte, hogy hát nincs több koton, szóval ja. Hát ez nekem így elég fura, most mi lett a másik 3-mal? (durex love, 4 db van 1 dobozban). Jogos hogy ezen gondolkodok vagy csak nagyon unatkozok és már hülyeségeket találok ki?:S
2010. nov. 22. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hm... érdekes. Miért nem kérdeztél rá?
2010. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát tök felesleges mert ha megcsalt akkor úgysem fogja azt mondani hogy "ja bocsi elfelejtettem szólni hogy a maradék 3mat elhasználtam a hétvégén", ha meg nem akkor egyből belázad hogy miért nem bízok benne... jogosan.
2010. nov. 22. 13:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért háborodna fel egy ártatlan kérdéstől? Így most töprenghetsz, hogy mi történt ahelyett, hogy rákérdeztél volna. Ha ennyi őszinteség nincs a kapcsolatotokban, akkor mi értelme az egésznek?
2010. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg tőle annyi, hogy a haverjaidnak is te veszed az óvszert???
2010. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet, mert ez máris egy kibúvó neki.
2010. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kölcsön adott, de lehet hogy megcsalt...

Én tuti megkérdezném, és volt hogy elfelejtettem mennyi van még benne és mondom a többivel mit csináltál:D


De semmit, mi használtuk el szóval nyugodtan kérdezz rá!

2010. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

najó, megkérdezem :)

2010. nov. 22. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
és írd meg mi volt!
2010. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire rafkós a pasid, az enyémnek tuti hogy lenne annyi esze, hogy vesz egy új csomaggal. Szóval vagy nagyon buta a pasid, és még csak nem is igyekszik titkolni a kis félrelépését, vagy kölcsönadott barátnak/tesónak/apukának :) Ha téged zavar, kérdezz rá szerintem is. Azért majd írd meg, mit mondott :) 23L
2010. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kombinálod túl. A kérdés itt az,hogy hova tűnt a gumi?

Sztem nekem is fúrná a szemem. Úgyh remélem csak kölcsönkérték tőle.

2010. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!