Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ku. Nak tartanának, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ku. Nak tartanának, ha ezt megtenném? Valójában komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel most találkozok 2. alkalommal.Azt szeretné,ha nem csak csókolóznánk,hanem meg is ujjazhatna meg ilyenek,Viszont a tudomásomra adta ,hogy nem akar szexelni.Azzal indokolja ezeket,hogy ő ilyen és a bevállalós lányokat szereti.Egy vonat állomáson akarja csinálni.Igaz elég kicsi faluban lakom és nem jár arra akkor senki.Nem tűnnék ettől ku...rvának? Tényleg kapcsolatot teremtene velem utána(ő azt mondja) vagy csak azt akarja? Segítsetek létszi,hogy mit csináljak? Nekem nagyon tetszik ez a fiú
2010. nov. 22. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha tetszik a srác. Végtére is csak akkor tanul az ember, ha a saját bőrén érzi, akármi legyen is utána. Legfeljebb mégegyszer nem csinálsz ekkora marhaságot.
2010. nov. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik egyáltalán? Ezt nem írtad le. De, ha ilyen ez a srác, akkor hagyd a fenébe, mert ha azt mondja, hogyha megujjazhat, akkor majd jár veled, az már rég rossz. Szerintem nem egy ujjazáson fog múlni, hogy beléd szeret-e vagy sem. Erre kellenél neki, másra nem. Te sem gondolhatod komolyan, hogy az a normális, hogyha pettingeletek, akkor MAJD AZUTÁN járni fog veled és hirtelen szerelmes lesz beléd... Naiv vagy, ha meg másodszor találkozol vele és ilyenen elgondolkozol, akkor még a címben leírt cenzúrázott szóhoz is igen közel állsz.
2010. nov. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak tökre igaza van.
2010. nov. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyél már ilyen buta :S Normális kapcsolatban nincs ilyen, hogy előre felvázolja (helyszínre pontosan) az egyik fél, hogy mit is AKAR a másiktól. Ez iszonyat gáz. Az ilyet messziről kerüld el. Kizárólag csak arra kellenél neki. Az ilyen akciókat pedig másnap büszkén elmesélné a többi kretén haverjának.
2010. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar szexelni, akkor téged kihasználni sem... így tűnik nekem, szerintem csak nagyon kívánja már a "komolyabb" testi érintkezést. Attól nem mennék le hídba, ha kikötné nekem, hogy az ilyen meg az olyan csajokat szereti, ezért én is viselkedjek ahhoz illően... ez nem valami imponáló, de ha nincs ellene kifogásod, sőt te is akarod, akkor ugyan miért lennél k**va?:) Legfeljebb merész, ha mindenképp jellemezni akarlak.
2010. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú de romantikus lenne, ha egy vonatállomáson ujjazna meg...Basszus:S Ha k**** nem is lennél még ettől, azért lehetne benned több önbecsülés annál, hogy ilyesmi egyáltalán megfordul a fejedben.
2010. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!