Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne szakítsak? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne szakítsak? :S

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hete járunk. Még nem vagyok szerelmes viszont vonzódom hozzá. Nagyon tetszik, viszont megijeszt mert rajta meg látszik hogy sokkal erősebb érzelmei vannak irántam. Néha úgy érzem h még elég éretlen hozzám, és nagyon más a személyisége.Nem tudunk olyan jókat beszélgetni mint amit én megszoktam a barátomtól. Velem egykorú és eddig mindig idősebb barátaim voltak. Lehet h velük jobban kijövök? Attól félek h nem leszek szerelmes és h megbántom. Mit tegyek?:S
2010. nov. 21. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

szakíts ha bírsz!

-kit kívánsz?

2010. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első XD
2010. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem sokra mentem vele de azért köszi :/
2010. nov. 21. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 4 hét még elég kevés idő, ilyenkor nem lehet kiismerni az embert. Még ha elötte nagyon jó barátok voltatok, akkor se, mert szerelmi párkapcsolatban mégis másmilyen az ember. :)

Szerintem probáldd magad elengedni, és jól érzeni. Nagyon friss a kapcsolat, lehet, hogy egy-két hét múlva olyan jó lesz köztetek a hangulat, hogy este szívfájdalom lesz haza menni. :) Adj neki még egy hónapot, és utána mérlegelj. :)

2010. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha nem vagy belé szerelmes, akkor egyáltalán minek jöttél össze vele???
2010. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem majd ki alakul. Nem mingyárt szerelmessen jövünk össze nemde?
2010. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, jobb esetben igen.
2010. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. nov. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!