Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem itt a vége. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem itt a vége. Miért csinálja ezt? És én mit csináljak? Megőrülök. HELP!

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja vagyok együtt a barátommal. Tudni kell, hogy mi az elmúlt 4 hónapban minden áldott nap beszéltünk egymással (leginkább facebook chat vagy levél) kivéve, amikor összekaptunk. Hazautazott hétvégére, és egész hétvégén szart rám, egy levelet volt képes kipréselni magából, a válaszleveleimre nem reagált. Írtam neki egy sms-t, hogy miért b@szik rám ennyire, erre közölte, hogy csak el van merülve az otthoni tennivalói között. Éjjel írtam még egyet, hogy nálam unalmas a buli, nála mizu, nem reagált, és ma meg van szűnve létezni. Mi ez, miért, és mit csináljak?
2010. nov. 21. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
MIért futsz olyan szekér után ami nem vesz fel????Lesz olyan pasi aki igazán szeret,megbecsül....
2010. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert eddig nem ilyen volt :( hétvégéig minden tökéletes volt. egy utolsó szerencsétlen nyomoréknak érzem magam, hogy azt sem tudom mi van. ja, és nem 15 éves vagyok, azt hozzátenném.
2010. nov. 21. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért akár az is egy opció lehet, hogy nem hazudik!

4 hónap állandó levelezés után előfordulhat hogy tényleg az otthoni dolgokkal kell törődnie.

Nem csak Te vagy a világon!

2010. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hónapot írtál elhiszem hogy nem vagy 15 éves és azt is (magamról tudom)hogy pillanatok alatt szerelmes lehet az ember,és mint mi nők általában(Tisztelet a kivételnek)a "rossz" pasikba zúgunk bele!Könnyű kívülállóként beszélni de szerintem ha nem is foglalkozik veled akkor,tegyél esetleg egy utolsó próbát a probléma megbeszélésére aztán ha nem sikerül dűlőre jutni akkor "stornó"!Bocsi
2010. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy smsre 2 nap alatt 1 perc erejéig tudni kéne reagálni! Ez nem szerelem, nem szerelem kategória, ez hatalmas udvariatlanság bárkivel! Dobjad!
2010. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért szerintem egy kis szabad teret is kell tudni hagyni a másiknak. Nem kell egy nap leforgása alatt egyik ímélt írni neki a másik után, ha még az elsőt sem válaszolta meg.


Lehet, hogy a legutolsó sms-re azért nem reagált, mert kezd elege lenni abból, hogy ennyire a nyakára mászol. Tényleg van olyan, hogy a másiknak zsúfolt napja van, és kell mindenkinek egy kis magánélet. Ez még nem jelenti azt, hogy nem szeret.

2010. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én elfogadom, legyen magánélete, de ha arra van ideje hogy iwiw-re napjában 3-4x belépjen, meg fenn legyen facebookon, úgy, hogy nekem közben nem válaszol nyilván elkezdek agyalni.

eddig kb. minden nap jóreggelt meg jóéjszakát üzenetkéket írkáltunk egymásnak (lehet, hogy ez másnak baromság, nálunk így alakult ki). ha erre eddig volt ideje/kedve, akkor most is megtehetne annyit, hogy megírja, hogy nem fog ráérni egész nap, mert mittomén mit csinál. a kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad..

2010. nov. 21. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, ha ilyen dolgok is voltak, és most elmaradtak, meg ha neked nem írt, de neten egyéb helyeken sokszor fent volt, az kicsit tényleg furcsa. Ha legközelebb taliztok, ezt beszéld át vele.
2010. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát nyilván nem igazán érdekled már, ha minden fontosabb annál, hogy veled beszéljen. vagy megunt, és tart téged pótléknak, hogy azért legyen valakije, miközben már nézelődik, ki lesz az utódod. de az is lehet, hogy már van valami új csaj, akivel többet foglalkozik, csak te nem tudsz róla.
2010. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!