Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek ilyen? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Az új pasim kísértetiesen hasonlít a régire! Külsőre!

Figyelt kérdés

nagyon szerelmes voltam egy pasiba,de nem lehettünk sokáig együtt,elvesztettem Őt...imádkoztam,hogy kapjak még egy olyan pasit,mint Ő. erre itt van. Hihetetlen,nem?

a szeme,az orra,mimikája,ahogy rámnéz...olyan dejavu érzés! mintha Vele lennék...nagyon furcsa


2010. nov. 21. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12:56-os ...nem, én skorpió vok :D ...de ettől függetlenül kategorizálok
2010. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szegény srác :/ mindig az exedet jutattja eszedbe :S szar lehet neki :(
2010. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arról van szó, h ez a típus az ideálod? Nekem is volt iylen a fősuli alatt...a bnők is mindig észrevették (ugyanis 2× megismétlődött)
2010. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát,lehet :) olyan poén hogy szemből is hasonlit,de ha oldalról néz rám,egy az egybe az előző pasim néz vissza rám :D

gondoltam hogy összehozom őket egy sörre,kissé meglepődnének XD!

2010. nov. 23. 21:41
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még nem fordult elő, a mostani barátom nagyon nem hasonlít az előző pasimra, szerencsére! Nekem nagyon nem hiányzik az, hogy a régit lássam a mostaniban is.

Én nem szoktam kategorizálni, nálam két típus van: a normális pasi és aki csak dugni akar :S Az előző pasim az a tipikus szőke, kék szemű, eszméletlenül jól kinéző csávó volt, de csak dugni akart, ott is hagyott amiért nem tettem szét neki a lábam másfél hónap után. A mostani viszont egy igazi csoda *-* Sok pasit ismerek, de ilyennel korábban sosem találkoztam, ha nem ismerném, nem hinném el, hogy tényleg létezik ilyen :D Nagyon szeretem.

18L

2010. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!