Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van együtt sok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt sok olyan pár, akikre rossz ránézni?

Figyelt kérdés

Itt most nem a konkrét fizikai küllemükre gondoltam. Rengeteg olyan fiatal párt látni manapság, akik olyan fejjel sétálnak egymás mellett, mintha egy temetésen lennének. Ha beülnek valahová, akkor csak ülnek egymás mellett, mint két idegen. Társalgásuk minimális, a kedveskedés, mosoly és a többi kedves gesztust hírből sem ismerik.

Most mondjátok már meg, mire jó ez? Nem jobb lenne az ilyen embereknek inkább mást keresni, ha már egyértelműen nem szeretik egymást?


2010. nov. 21. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb lenne.


De ha belegondolsz, rengeteg oka van, hogy kényszeredetten társat akarnak az emberek, főleg 20 éves kor alatt. De itt ezt most nem fejtem ki, mert 3 oldal szöveg is kevés lenne rá.


Igen, jobb lenne, de sok ember ma már odáig jut a magányban, hogy úgy érzi, a valami is jobb a semminél, még ha nem is szerelem.

2010. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Talán azért vagyok még huszonéves fejjel is egyedül, mert én az ilyesmiből inkább nem kérek. Vannak persze olyanok, akiknek ez is jobb, mint a semmi.
2010. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok és szerintem ez szánalmas. Hogy miért nem keresnek maguknak mást? Mert élvezik hogy valaki kielégíti őket, hogy valaki hozzájuk szól, hogy biztos pont számukra a másik. Hiába magyarázom barátnőimnek is, hogy fiatalok, éljenek, keresgéljenek, de nem, ők maradnak boldogtalanok. Állóvíz mind, unalmasak. Szerintem ha egy kapcsolat boldogtalan, nem kötelességünk benne maradni ilyen fiatalon, amíg nem kell se gyermekért, se egyéb ingóságokért felelni.

De hiába tépem a szám, ők maradnak ebben az állapotban, én pedig szabadon élek tovább, nem játszom el azt amit a korombeliek, hogy belefutnak az első útba eső kapcsolatba és benne ragadnak.

Hát ennyire jó az embereknek, ha irányítják őket? Tényleg ennyire kevés az olyan ember, aki képes önállóan is boldog lenni és szükségtelen számára, hogy valaki fogja a kezét? Nagyon jó dolog lehet a szerelem és kapcsolat, de szerintem ezeknek nem szabad láncoknak lennie, amik lekötik az embert.

L/16

2010. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!