Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 20 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 22:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
22:29 Én már eldöntöttem, csak szeretném tudni, hogy mi erről mások véleménye. Az én döntésemet ez nem fogja befolyásolni. Egyszerűen kíváncsi vagyok.
2010. nov. 20. 22:31
 12/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te egy független véleményre tartottál igényt, ami megerősített abban, hogy a már meglévő döntésedet ne másítsd meg.
2010. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
22:32 Ez nem igaz. De ugye mit számít az én szavam, úgyis mindenki azt gondol, amit akar. Én ettől nem fogom rosszabbul érezni magamat.
2010. nov. 20. 22:34
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korkülönbségnél már nehéz egyenrangúnak tekinteni a másikat. Generációs és gyakorlati problémák is lehetnek. Ha összejön a gyerek, akkor részben egyedül kell felnevelned.
2010. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mégis miért teszed fel a kérdést, ha számodra csak az a "normális" válasz, amit látni szeretnél?


Amúgy szerintem igen, sok.

2010. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Az emberek java, nem tud túllépni a saját begyepesedett kisszerűségén.


A szerelem az náluk egyenlő a szex-el.


Ha meg egy lány idősebb pasit választ,

akkor csak addig terjed a képzeletük,

hogy biztosan a pénzéért kell csak neki.


A többinek, meg savanyú a szőlő.

Hiszen gondolj bele praktikusan, hogy a szerelmen kívül,

egy "normális" pasinak már kialakult egzisztenciája van

és esetleg nem csak egy "közepes krumplira" tud majd meghívni...


A sok "tini fujjozó", meg eldobna mindent és sikongatva rohanna fel a színpadra,

ha pl a Travolta intene nekik, pedig közelít a 60-hoz!!


Amennyiben lenne konkrét további kérdésed,

írjál nyugodtan privátot.

2010. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen, sok. Tapasztalatból mondom.

Nálunk nyolc év után jöttek elő az ebből fakadó gondok, addig azt gondoltam, hogy vele maradok amíg csak él valamelyikünk.

Sajnos gyerekünk is volt már akkor :(

Nyilván egyén, és szituációfüggő, de nálunk sem gondoltam, hogy gondok lesznek, nem volt generációs különbség, közös volt a baráti kör, közös szórakozások, hasonló érdeklődés... és mégis. Sok a 20év! Most a mai fejemmel már azt gondolom, a tíz is éppen hogy csak elfogadható.

2010. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
kesves kerdezno,kerlek ird mar le ,hogy hany eves vagy ,te illetve a masik fel...
2010. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egyikőtök 18 a másik meg 38, akkor szerintem sok. De ha 28 és 58 akkor szerintem még működhet is!
2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!