Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szerelmes lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni! Mit tudnmék tenni?

Figyelt kérdés
Nem szereték szeretni senkit, mert egyszer csak vége lesz... És ezt nem szeretném. Jobb soha nem szeretni, mint elveszíteni...Mit tudnék tenni ezellen a gondolkodásom ellen ? =(
2010. nov. 20. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit csinálsz, úgy is utolér, az már más kérdés hogy elfojtod és sóvárogsz vagy ténylegesen szeretsz majd.
2010. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
49%

nyugi majd kinövöd az emós felfogást ha fiú vagy.


ha lány vagy akkor egy idézet neked:

"csúnya lány nincs csak lusta."

ennyi.

2010. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy felfogni, ha fájdalom is az élet része,fontos átélni azt is, hogy aztán később tudd értékelni a boldog perceket is. A fájdalomból is sokat lehet tanulni, éld át és éld meg minden percét, sírj ha kell, mert ez sem tart örökké, mint ahogy semmi az életben, de pont ettől szép és ezért kell mindent értékelni amíg tart!
2010. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szeretve tanulsz meg elni.Megszulettel.Tapasztalatokat,hibakat nem kerulheted el.Es hidd el megeri szeretni.Lehet rossz emlek lesz,de sose tudod melyik szivben relytozik a legszebb emlek...En sem akartam szeretni,most is neha vagyok ugy vele.Mondogatom,hogy minek azt,csak fajni fog.De azt a boldogsag potol minden fajdalmat.Viszont az egyedullet,magany nyugalma sosem helyettesitheti a szerelmet.
2010. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ... lány vagyok
2010. nov. 20. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos sokat csalódtál, sajnálom...


De légy szerelmes, mert egyedűl nem jó lenni...


Én mondom aki negatív személyiség, e most én bíztatlak..


21.5 FFI

2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem... pont az h még senkim se volt , de annyira nem is várok senkire... itt van a kutyám , vele levagyok egész nap... ő nem szúr hátba mint pár "barátom"
2010. nov. 20. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
megértelek. max akkor van értelme,ha találsz olyat akiben teljesen megbízol és tudod hogy nem bántana meg.az ilyennel lehet hogy még össze is házasodnál.
2010. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!