Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek csak a kockahas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek csak a kockahas 180 cm-es fiuk jönnek be?

Figyelt kérdés
Mármint egy szép lánynek lehet egy olyan fiuja aki nincs kigyurva meg nme is túl vékony de nem is nagyomm kövér, de van humora,érzésie és nem csaka szexre gondol a egy lány láttán???
2010. nov. 20. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de olyan aki nem tud írni, esélytelen!
2010. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most ide mit vársz mit írjunk? igen...minden embernek más az ízlése.
2010. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Uhhh ne itt csajozz.. ha elismerésre vágysz azt magadnak vívd ki és ne itt próbálj biztatást szerezni! szerintem mindenkinek megvan a szintje és ahhoz mérten válogat vagy őt válogatják:z)

Amúgy meg ha már volt szexuális kapcsolatod akkor nem tudsz nem a szex-re gondolni egy szép lány láttán..:)

Egy kicsit sportolj fuss kondizz és rögtön más lesz a helyzet, bár elhiszem h egyszerűbb ide írogatni:)


A kérdésre válaszolva lehet szép barátnőd de meg kell érte dolgozni


18/F

2010. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az én párom 180 körül van, és van egy kis pocija. imádom. :) mindenkinek más jön be, Te is sok lánynak tetszenél, kérdező, csak legfeljebb nem tudsz róla.

de általánosságban a lányok nem a vézna fiúkat szeretik, ha ez megnyugtat. :)

2010. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a leírásból, hogy ő a lány...mondjuk lehet én vok hülyeXDD
2010. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdés lényegét de mindenkinek lehet mindenféle testalkatú párja, ez ízlés kérdése. Nekem pl a kockahas nem tetszik de soha nem a szerint választottam hogy kinek milyen a hasa vagy milyen magas. Egy férfinak kell hogy legyen egyénisége, kisugárzása, vonzereje. ha ezek nincsenek lehet akámilyen szép nem az igazi
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legjobb csajok sosem izmos pasikkal vannak, hanem jóképűekkel. Nem az izom a lényeg, hanem hogy magas legyél és jóképű, én a csinos lányokat általában ilyenekkel látom. Izmos pasikat én dagadt nőkkel látom, szép nő mellett nem nagyon van izmos pasi.


Az izom a legtöbb csajnak égő, a vékony, magas pasik most a menők.

2010. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose szerettem,ha nagyon vékony a pasi,de azt sem ha kockahasa van.A magasság sem olyan fontos,bár azért az nálam előnyt jelent.
2010. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:30 és 00:44 válaszolók!


És mi van akkor, ha én vézna és nagyon vékony vagyok?

Tudom a választ. Esélyem sincs egy lánynál sem. Ha nem akarok szűzen meghalni, akkor is csak prostikhoz fordulhatok. :'(


A lányoknak a kigyúrt és/vagy a dagadt pasik kellenek.

2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!