Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja jártunk együtt a barátnőmmel és hét elején szakítottunk. Hosszú volna elmondani az egész sztorit. A lényeg az, hogy neki már előttem is teljes élete volt, én pedig véletlenül jöttem a képbe. Nagyon megszerettünk egymást, de ahogy bejött az ősz és el kellett kezdeni tanulni, rám egyre kevesebb időt fordított, ami nekem nem tetszett. Nem lett volna ezzel gond, ha akkor amikor ráér velem tölti az idejét. De neki kellett az, hogy otthon lehessen vagy a barátnőjével. Nem volt hajlandó feladni a régi életnének bizonyos részeit. Ezért abból h minden nap hazakisért az lett, hogy a héten egyszer voltunk együtt.

Neki ennyi elég volt, nekem nem. A vége a kapcsolatnak már tényleg szenvedés volt. Ezért döntöttünk úgy, h vége. De tegnap meg kérdezte a barátnőjét telefonon, hogy hogy vagyok. Még mindig jelentek neki valamit és én is szeretem, de úgy tűnik nem tudja mit akar.És én nem akarom, hogy elveszítsem.


2010. nov. 20. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna komolyan. Különbség az, hogy én lány vagyok és már rég történt a szakítás.

Nekem az volt a tanulság a történtek után, hogy olyannal nem érdemes maradnom, akinek nincs ideje rám, nem érdeklem eléggé ahhoz, hogy annyi időt töltsön velem, amennyit egy kapcsolatban "szokás". Olyat kell keresni helyette, aki nagyon szeret és legszívesebben velem töltené minden pillanatát. Mert ezt jelenti a szerelem. És nem azt, hogy néha találkozunk és egy héten csak pár órát szán rám. Ezt a viszonyt nem úgy hívják, hogy párkapcsolat...

2010. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzáfűznék, hogy attól, mert valaki kapcsolatban van, nem kell feladnia semmit. Persze találkozzon a barátaival és tanuljon. De ha nem fordít a kapcsolat ápolására egy percet sem, akkor nem is szeret igazán. És akkor a kapcsolatnak sincs értelme...
2010. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen igazad van. Viszont nem hiszem h képes lennék ellentmondani, ha egyszercsak megint össze akarna jönni velem.
2010. nov. 20. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár erre nem sok esélyt látok.
2010. nov. 20. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan embert ne várj vissza, aki már a kapcsolatotok alatt sem akart veled lenni...

Egy ideig én is vártam, utána vertem a fejem a falba mennyire hülye voltam. Ilyenekre egy percet sem szabad áldoznod, ez a te érdeked. Bánkódhatsz miatta, várhatod vissza évekig, akkor sem lesz beléd szerelmes. Sajnos ezt el kell fogadni.

De ha én kibírtam te is kifogod! :)

2010. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 20. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem próbáld meg elfelejteni.

Keress egy új hobbit.

2010. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megkaptam az üzeneted :)

Még az a szerencse, hogy ilyesmit elég egyszer megtapasztalni. Ha megint olyan kapcsolatom lenne, mint az előző, biztos könnyebben kilépnék belőle és a szakítás sem lenne trauma. Valószínű többé nem is "tűrném" el, ha ilyen lenne a barátom, és gyorsan vége lenne.

Nagy tapasztalat volt ez nekem, úgyhogy hülyén hangozhat, de kicsit hálás is vagyok érte...

2010. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!