Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátorítotok? Ma el kell mondanom neki, hogy érzek iránta!

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bővebben?Mi van köztetek?Miért pont ma?Odaállsz elé és beszélgettek,sétáltok és rávezeted arra h miket érzel iránta.
2010. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én bátorítolak.


Hajrá, hajrá, ........fütty......zászlólengetés.....hajrá, hajrá

2010. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jobb megbánni azt, amit megtettél, mint azt, amit nm tettél meg szóval HAJRÁ vagy bánni fogod! Minden rendben lesz!
2010. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, én is erre gondoltam, hogy nem veszíthetek semmit! tudja, hogy kedvelem, de nem azt, hogy mennyire! Hogy miért ont ma? Tegnap este megvilágosodtam, hogy ez nem mehet így tovább! :-)
2010. nov. 20. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Te egy rendes gyerek vagy,és nem hinném h vissza utasitást fogsz kapni!!Kíváncsiságból hány éves vagy és mióta ismered?Sok pasinak igy kéne megvilágosodni!Sok sikert,és légy őszinte mert elveszitheted,én már jártam igy h totojáztam és nem várt rám.
2010. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jólt tetted, hogy megvilágosodtál :D


Bátraké a szerencse. De aztán mondd el, mi lett!

2010. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

17/L :))))

egy éve ismerem.

2010. nov. 20. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves lány vagyok, és 2 éve ismertem őt, fél éve beszélgetünk többször, azóta vagyunk "közelebbi kapcsolatba". Én is elmondtam neki.....a lényege annyi, hogy nem bántam meg, hogy elmondtam és ő is megköszönte és tisztel a bátorságomért. Azért akkor se légy csalódott, ha úgy lesz, mint az én esetemben; hidd el a fiúk esetében többet ér egy lány barát, mint egy dugás. Legalábbis a rendes fiúknak! :)


Hajrá!

2010. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is erre készülök ma... megmondani neki, csak kcsit zürös a dolog. DE igazuk van, akik azt mondják, hogy bártaké a szerencse. Inkább mondd meg neki, vagy aztmondja h te is bejösz eki és lesz belöle vlm. DE ha nem mondod meg neki, akkor valoszinuleg nem lesz belöle semmi!

HAjrá!!!!

2010. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

miután megismertem, rá pár hónappal elmondtam neki, hogy nagyon kedvelem, de akkor technikai problémák léptek fel. fogalmam sincs, hogy ő hogy érezhet és ez megnehezíti a dolgomat. kétszer bevallani neki az érzelmeimet.



valami ötlet? :-)

2010. nov. 20. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!