Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzek még rá nála, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzek még rá nála, vagy már felesleges, mert bizonyított?

Figyelt kérdés

Szóval majdnem 2éve van barátom. Ő nagyon szeret,ki is mutatja,a kedvemben jár,hív,jön stb.

Én annyira nem mondhatom ezt el magamról.

Lassan végez a sulival..és felmerült,hogy lehet elmegy.

De mivel a kapcsolatunk elejétől velem tervezi a közös jövőt és az összeköltözést és így ugye egyértelmű,hogy itt marad. Legalábbis remélem.

Mert ha összeveszünk mindig ezzel fenyeget,hogy elmegy...és tudja,hogy ez idegesít a legjobban.

Nagyon sokszor kérdeztem már erről,hogy tényleg biztosan itt marad-e,azt válaszolta mindig,hogy igen és hogy higyjem el neki,mert nem hazudna ilyenben és bízzak benne.

Egyértelmá,hogy amúgy semmi és senki nem tartja itt csak én.

De vajon én elég vagyok ehhez? Mert most úgy érzem,és eddig is úgy éreztem,hogy igen. De mivan ha mégsem?

Amúgy azt mondta,hogy azért is maradna,mert tetszik neki ez a környezet és itt nőtt fel.

Szava tartó embernek ismertem meg,főleg ha rólam van szó.

Egyik békülésünk alkalmával is megkérdezte,hogy "tudod amúgy,hogy én nem akarok innen elmenni?"


Ő 19 lesz lassan.


2010. nov. 20. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ferjem mikor uvolt, azt mondja hogy elmegy, (mar 25 eve). ugy rakerdeznek egyszer, hogy mikor? A baratod addig marad mig jo neki, mig nincs egy masik jobb. Nem nore gondolok, hanem korulmenyek, alkalmak, lehetosegekre. Ebben a korban, ket ev baratsag utan, nem nagyon lehet bizni a "mindig-re". Szeressetek egymast, elvezd mig van. Ha mar nincs, akkor meg elj a szep emlekekkel, uj barati korben. O is ezt fogja tenni. Egyebkent ne mutas ki hogy ideges vagy, mikor fenyeget hogy elmegy. Kerdezd meg, mikor. Ne hagyd magad, mert ilyenkor csak tipor, ne szoktasd ra.
2010. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, ő nem akar mást. De ha valaki a másikkal előre tervez akármennyi idős is,azt ennyire nem lehet elhinni?

Tudom,hogy sosem lehet kiszámítani,hogy akár a következő percben mi történik.

De van rá esély,hogy betartja a szavát,ha eddig mindig megtette?

2010. nov. 20. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

végig kell gondolni, hogyha te nem lennél neki, mennyivel lenne neki jobb máshol...lehet h csak miattad marad és ezért máshogy (rosszabbul) alakul majd az élete...én nem tudhatom:)

de 2 év alatt biztos ismered már annyira, h tudd mit is gondol valójában...sztem te csak bizonytalan vagy, de tudod h ha azt mondja marad, akkor marad:) ne izgulj:) legyetek boldogok


19/L

2010. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!