Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék egy fiúnak a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék egy fiúnak a két éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Most leszünk két évesek a Párommal! Valami különlegesre gondoltam...hiszen ő is különleges számomra. Tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek neki! Van valami ötletetek? Légyszi segítsetek!

Kapott már órát, karláncot, gyűrűt, képkeretet képpel, toll-szettet...de most nem tudom mi legyen! :(


2009. jan. 13. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 pofon, hogy soha el ne felejtse!


:DDD


Csak viccelek.. szép ajándék lehet, ha festetsz, vagy rajzoltatsz magadról egy portrét, vagy a rossmannban csinálnak olyan naptárat, 4 ezer ft, ahova saját közös fotóidat válogathatod be minden hónapra .

2009. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annyiban tudok neked segíteni, hogy felsorom mit ne. Ne legyen közös képes bögre, póló, egéralátét, párna, gravírozott porfogó, plüssakármi. Mivel a párodat nem ismerem leírom én minek örülnék/miket kaptam:egyedi öngyújtó, repülő/hajó/f1autó makett,numerikus billentyűzet notebookhoz, pendrive, kártyaolvasó, kedvenc együttes cd, koncertjegy, érdeklődési körbe vágó könyv, de a legjobb az volt, mikor kaptam a barátnőmtől egy papírt, amire ráírta, hogy a következő születésnapomig minden hónapban választhatok egy napot, amikor ő csak az én rendelkezésemre áll:))) Hidd el a pasik ,az praktikus, használható ajándékoknak örülnek igazán.
2009. jan. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Te jársz vele, és két év alatt talán "lehet némi sejtésed", hogy minek örülne... valahogy sosem értem, hogy miért egy vadidegennek kellene tudnia, minek is örülne az ember szerelme...

De hogy ne legyek annyira kötözködő gondolj valami nagyon személyesre, ami a kapcsolatotokat jelképzeheti. Valami, ami utal, megörökít egy kellemes emléket, az első találkozást stb.; tehát kapásból nem az, amiket pl. felsoroltál. Legyél találékony.

2009. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én színházjegyet vettem magunknak, másnap korizni voltunk. hidd el, baromira nem az ajándék a lényeg, hanem az,hogy csak szimplán együtt legyetek.kell ennél több ajándék,hogy összehozott a sors a szerelmeddel? Vagy csak én gondolom ezt így?
2009. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó előttinek jó a szövege :D

Ám vegyél neki egy sportkocsit, annak nem mondana nemet xD

2009. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!