Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év után szakított a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után szakított a barátommal a barátnője. A lány már új sráccal jár. A barátom nagyon szenved, nincs jól. Mennyire "marad meg" 9 év a lányban?

Figyelt kérdés

Semennyire? Eszébe jut-e? vagy mivel új kapcsolata van (2 hónapja), eszébe jut-e a volt barátja esetleg, vagy egyáltalán nem?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?


2010. nov. 18. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

A lány vágyott az újra mert nem élte ki magát. ütni való.

A barátod meg vidd bulizni, csajozzon be, úgy könnyebben felejt :)

2010. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9 év nagyon hosszú idő, ez mindkettőjükben nyomot hagy. A felejtéshez pedig először is idő kell. Siettetni nem nagyon lehet.
2010. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy eszébe jut, én egy évig voltam együtt az exemmel, azóta már eltelt egy év de néha még mindig eszembe jut. Nem hiányzik már, de néha még gondolok rá.

Sőt, szerintem nem is lehet elfelejteni azt, akit szerettél.

9 évet nem fog tudni kitörölni az életéből, szóval biztos, hogy neki is nehéz, még ha nem is mutatja.

De ha vissza akarná könyörögni majd magát, én azt mondom, bármennyire nehéz is a barátod ne fogadja vissza. Mert ha egyszer elhagyta....annak oka volt, és én nem hiszem, hogy működhetne tovább úgy a dolog, hogy mindkét fél boldog a kapcsolatban.

19/L

2010. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Habár szerintem a szakítás oroszlánrésze a barátom miatt történt, én mégis úgy gondolom, hogy azért mentek szét, mert a csaj nem élte ki magát. Ez tetszik, hogy "ütni való" :)

Mástól is hallottam már - nem tudom, miért -, de van annak reális esélye, hogy a csaj "megbánja", hogy szakított a barátommal? Van annak reális esélye, hogy "vissza akarja könyörögni magát"? Én nem hiszem, ez egy olyan lány, aki végigviszi, amit a fejébe vesz. De érdekes, hogy másnak is eszébe jutott ez a lehetőség...

2010. nov. 19. 12:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt meg nem tudom, jól teszi-e a barátom (ebbe nem akarok beleszólni), hogy mindenfajta kapcsolatot megszakított a lánnyal, és kerüli azokat a helyeket, ahol felbukkanhatnak a pasijával. Megmondta, még az is kérdéses, hogy visszaköszönne-e neki az utcán.. Sőt, megkérte a barátait is (pl. engem is), hogy ha összefutnánk a csajjal, semmit, semmit semmit ne mondjunk róla (a barátomról), hogy hogy van, mit csinál stb... Lehet, hogy nem is kell semmilyen tanács és ez a normális reakció! köszi!
2010. nov. 19. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Nah amit csinál az teljesen jó ! Le ne beszéld róla. Ha nem kap róla híreket könnyebben felejt. Hidd el nekem , személyes tapasztalat :)
2010. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még azt is valószínűnek tartom, hogy a lány azért kezdett mással járni, hogy ő is könnyebben felejtsen. 9 évet nem lehet kitörölni... Én már azt eltelt 3-mat sem tudnám, túl sok a közös emlék, meg ami összeköt... Szerintem azért keresett másik pasit, hogy ne gondoljon az említett fiúra, akit kidobott.

A srác teljesen jól viselkedik, máshogy nem is lehetne enyhíteni a szenvedést (pl. ha titokban a lány után járkálni, keresné az alkalmat, hogy láthassa stb.)

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy még lehet rá esély, hogy a lány visszatáncol és újra összejönnek (pláne ha valóban a barátod miatt lett vége, ahogy írtad) és még lehetnek boldogok. Én legalább is ismerek olyan párt, ahol pont a mással járás ébresztette rá a két félt, hogy nekik a másik kell. 19/L

2010. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tutira veszem, hogy majd idővel vissza akarja majd könyörögni magát, de aki egyszer képes elhagyni, az máskor is. Véleményem szerint akkor akar majd visszamenni, amikor rádöbben, hogy mással nem jó, csak először gondolkodni kellett volna. Én nem fogadnám vissza. Magamból kiindulva írtam ezt a választ, hasonló cipőben járok.
2010. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy vissza akarna menni a lány, eléggé "karakán" természet. Mondjuk múltkor rámkattintott, és megkérdezte, h. mi van a barátommal, én nem mondtam semmit, erre azt válaszolta, hogy talán jobb így, hogy nem keresik egymást.
2010. nov. 22. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is most rögtön akar visszamenni...majd idővel, hidd el...ez is azt jelenti, hogy azért megkérdezte, hiába mondja hogy azért jobb így. Nagyon nehéz, de bele lehet látni a nők fejébe
2010. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!