Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan nehéz párkapcsolat nélkül.

Figyelt kérdés

Ráadásul nem egyszerű a helyzetem. Fél éve nincs barátom és nem sokára külföldre megyek cserediáknak. Nagyon vágyok már egy párkapcsolatra (nem vagyok az az egyéjszakás fajta), és ha most jönne is egy pasi az életembe, nem tudnék vele mit kezdeni, úgy hogy fél évig nem látom. Ha meg kint találnék valakit, az se lenne hosszú életű mert haza kellene jönnöm.

Nem arról van szó, el foglalom magam, meg szórakozok, csak mégis csak hiányzik az életemből egy társ. 21/L


2010. nov. 18. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel :) Én egy távkapcsolat szélén állok, és nemtudok dönteni .. pedig nagyon hozzám nőtt a leányzó.

Próbálkozz azért, az is lehet hogy nem tart el addig a kapcsolat, míg kimész külföldre, és addig sem leszel egyedül..:)

2010. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 martonistifler ***** válasza:
csinálj szilvás buktát mert azt szeretem! és hozzál mellé egy üveg sört! de hogy most normálisan is válaszoljak, ami hozzáteszem eléggé nehéz mert elég idióta a kérdésed. vagy összeszedsz vkit akit nagyon szeretsz és kibírjátok egymás nélkül fél évig, vagy nem szedsz össze senkit. mást nem tudsz csinálni.
2010. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

drága, hát én ezt nem értem


21 évesen hancúrozni kéne naponta más sráccal, és nem egy életre szóló kapcsolatban álmodozni ... valami nem oké, de sztem nézegesd jobban a srácokat, hátha találsz bennük mégis valami izgatót !

2010. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20.58-nak üzenem, hogy bocs, hogy nem vagyok k.urva, mint a mai 14-24 évesek többsége, nagyon szégyellem magam miatta...
2010. nov. 18. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

itt vagyok én, felőlem nyugodtan mehetsz, megvárlak


20/f

2010. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni ezt a fél évet. Most tényleg nem lenne jó belekezdeni egy kapcsolatba, mivel nem tudni, kibírna-e fél év távollétet.
2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne így fogd fel, hogy elmész-hazajössz, milegyen!?!

Ha megismersz valakit, és komolyak a szándékaitok, úgy is meg fog várni. Fél évet? Én 2őt is várnék, ha tudnám, hogy az "életem" múlik rajta. Érted gondolom. Így ne stresszelj ez miatt, de ha hazajössz, akkor érdemesebb az itthoni ismerkedés, hacsak nem szándékozol külföldre visszamenni az ileltőhöz :) 24

2010. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket az "itt vagyok én" válaszokat XD

Csak úgy látatlanba, ismeretlenbe.

Mindenesetre ha eddig kibírtad, ne most keress párkapcsolatot, amikor kimész, vagy ha mégis, akkor meg olyat, aki megvár.

Végülis tudnátok naponta beszélni, nem? Sőt, már skype is létezik!

2010. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már végleg feladtam, magányosan fogom lerohasztani* az életem...

Senkinek sem kellemék, nem hinném, hogy bárkinek is megfelelő párja, férje és családapa lennék...

Nem felelek meg egy nőnek sem, mindenki a menő csávókra és pénzes mackós pasikra vágyik...


21,5 FFI

2010. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
21:36: ezzel a hozzáállással biztos így maradsz. "nem hiszem hogy megfelelő családapa... lennék", ha nem hiszed akkor valószínűleg nem is leszel, akarni kell azt hogy jó legyél másoknak, de mégis megmaradj önmagad. Nehéz, de alkalmazkodás nélkül nincs boldogság.
2010. nov. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!