Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónapja msn-ezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja msn-ezek egy lánnyal, abban reménykedtem hogy elhívom randira, de kiderült hogy a barátjának tart. Most mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

a hétvégén vagy jövőhétvégén akartam elhívni, és reménykedtem hogy sikerül, nagyon tetszik, viszont most kiderült hogy csak mint barátot bír engem, de szerelemből nemigazán, így mondta, meg tőlem kért tanácsot egy fiú oszt. társa miért pikkel rá, akibe SZERELMES elvileg...?

Mondtam neki hogy tetszik, de ezen csak meglepődött. Sose volt egy csókom se ebbe a k*va sz*r életbe, és most ez az esély is elszállt valószínűleg... Gondoltam ismerkedek neten ha már a környezetembe semmi esélyem sincs, és ő pont hozzám illene. Van még nála esélyem? Mit kéne tennem? (kissé depis lettem ettől) F17


2010. nov. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valszeg nem jössz be neki külsőre, ezért nem akar tőled barátságnál többet.
2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd.
2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy találkozna-e veled, attól még találkohattok, mert barátként tekint rád. és utána még jó is sülhet ki belőle
2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem hozzászólóhoz: HAGYD, lesz jobb is
2010. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Három hónapot msn-ezni időpocsékolás. Ha sokat ülsz a gép előtt, akkor regisztrálj egy társkeresőbe. Én is ott ismertem meg a barátnőmet, pár nap alatt váltottunk néhány levelet, találkoztunk és azóta is együtt vagyunk. Egy héten belül döntésre kell vinni a dolgot, hogy találkoztok-e vagy nem.
2010. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah hamarabb kellett volna tudtára adni hogy többet akarok, maradok ennél a társkereső dolognál inkább, de azért elhívom, hátha, vagy ha nem akkor legalább mozizok egyet :P
2010. nov. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!