Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam? Vagy miért csinálja? 22/f Kort és nemet is kérnék. és NORMÁLIS válaszokat.

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel 2hónapja ismerjük egymást. Már 2x találkoztunk is ahol jo volt minden(kézfogás, simogatás stb) de ki kellett mennie 2 hétre külföldre és okt.közepén jött haza. Nagyon sokat msnezünk meg beszélgetünk telón, ahol adja a pozitiv jeleket(h majd idemenjünk, meg ugy szeretlek, meg hiányzol stb..).DE az utóbbi másfél-2 hétben nem beszéltünk..Múlt héten kerestem egész héten nem vette fel meg írtam is neki nem válaszolt..állítólag mert az anyja korházban van és ő szinte mindig ott volt vele és némán volt a telefonja meg nem volt rajta pénz.. De ha szeret és fontos vagyok neki ahogy ő mondja akkor? Nem hiszem el h nincs 5 perce h visszahivjon v vlmi.. Meg ugy volt h talizunk tnap, de vas. amikor utoljára beszéltem vele msnen megbeszéltük h addig még beszélünk róla..és nem!szal elmaradt a tali.. Mit tegyek, v miért csinálja?
2010. nov. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónap után ne ringasd magadat olyan illúziókban, hogy szeret. Nagyon sok embernél még ennél több sem elég a szerelem kialakulásához.
2010. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb sikerülne vele valahogyan beszélned, kérdezd meg, hogy ez miért van. Hogy úgy érzed, direkt akar lerázni, és ha ez így van, akkor mondja meg inkább.
2010. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem vagy nem is mondta komolyan, hogy szeret,vagy ő maga sem tudja/tudta, hogy mit érez.amit most csinál az tipikus lerázós taktika.azt mondom írj neki smst, hogy beszélni akarsz vele és találkozzatok, és ha nem válaszol 3 napnál tovább vagy megint lemondja, akkor felejtsd el örökre.
2010. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!