Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt meg olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt meg olyan ember aki elmult 18 eves s meg soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogy birjatok? Meddig lesz ez meg igy??
2010. nov. 17. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát én el vagyok magammal foglalva.

Igazság szerint nekem annyiból nehezebb h átlag csaj rám se néz. Ha meg is néz azért h vmit gondoljon a pc-imről.


Én csak néha érzem úgy h rossz hleyzet ez. De ez van.

Am sose volt nőm még.

18/F

2010. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Én 17 vagyok és még nem volt barátnőm. érdekes hogy én még soha nem mentem senkihez oda, de szinte minden hónapba megkeres valaki a suliból, de az a baj hogy szinte csak este 8körül érek rá


attól függ. már sex nagyon hiányzik és keresek is valami lányt vagy nőt mert barátnőre nincs sok időm:S


17f

2010. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg 20 éves vagyok, de az első párkapcsolatom (ami jelenleg is tart) 2 hónappal a 19. szülinapom kezdődött.

Én sem viseltem jól, de mindenért kárpótol a párom. Örülök, hogy türelemmel megvártam míg belép az életembe és nem jöttem össze minden szembejövővel.

20/L

2010. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves koromig nem volt.
2010. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

28 éves nő vagyok, és még nem volt "együttjárós" kapcsolatom. Szex igen, főleg olyan, hogy csak "használtuk" egymást.


Egyszerűen csak azért, mert nincs türelmem hosszú távon az emberekhez, együttélésre alkalmatlan vagyok. Ez van :)

2010. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26/f vagyok, és már egyre nehezebben bírom. Mindig azzal vigasztalom magam hogy van normális munkám, viszonylag egészséges vagyok, és van egy nyugodt hely ahol élhetek (igaz albérlet). Sajnos elég félénk és emberi kapcsolatokhoz totál béna ember vagyok, de próbálok az életben másban örömöt találni.
2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem volt, de kapcsolatra nem is vágyom, csak dugásra. Így könnyen bírom (az utóbbi hiányát persze már kevésbé).
2010. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ma 20:47 ha most egyedül vagy akkor ha gondolod dobj egy levelet:)
2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én most 21 vagyok és még nem volt igazi komoly kapcsolatom. Szeretném ha lenne végre csak nem tudom hol lenne érdemes kezdeni a dolgot, mert már volt több találkám is, de egyik se jött össze. Neten elég nehéz, buliban meg megint.. Remélem nem sokáig lesz így.
2010. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt és 20 éves vagyok.
2010. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!