Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mennyire vagytok féltékenyek a pasitokra?

Figyelt kérdés
Először is Lány vagyok én is, és azért érdekel, mert néha nekem a szívem összeszorul, úgy féltem a pasimat, nehogy mással jobban érezze magát, és lépjen. Ti hogy vagytok ezzel?És ha megkörnyékezi egy csaj a pasitokat, hogy reagáltok a szitura?És Nektek mi a bizonyíték arra, hogy nem tart szeretőt? Jajj bocsi a sok kérdésért, de úgy van kedvem erről olvasgatni! Pusssz
2010. nov. 17. 18:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
nekem mikor volt pasim énis féltékeny voltam ha mással jobban érezte magát mint velem.:( féltem hogy elveszítem és mindig csináltam hülyeségeket amiket nem kellett volna hogy megtartsam és hát el is vesztettem öt. de már megbántam és azóta máshogy gondolom. sztem ne legyél annyira féltékeny rá hátha elveszted te is..hisz veled van téged szeret..bizalom kell ahhoz h elhidd hogy nem tart más szeretöt..
2010. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!