Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak tetszik?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy fiu mar sulikezdes ota.Ahogy hazajovok a sulibol msn-en megnezem,hogy fent van-e...ha igen,mindig azt varom,hogy irjon.Kepeket nezegetek vele,a suliba allandoan ot kovetem a szememmel es igen,sokat gondolok ra.Az este tudtam meg hogy baratnoje van es sirva aludtam el.Tegnap elott meg nekem mondta azt hogy igenis tetszem neki.De tudtom szerint mar akkor is volt baratnoje.En is elmondtam neki hogy tetszik nekem azaz hogy "jol nezel ki meg kolonleges vagy...nem atlagos fiu.."es jol esett neki mert azt mondta hogy szavak nelkul hagytam...tudom,hogy tetszettem neki,mert egy kozeli fiu baratomnak mondta,hogy varni fog ertem,ha kell.
2010. nov. 17. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ő nagyon tetszik neked, de nem tudom lehet e már ezt szerelemnek nevezni.

hány éves vagy egyébként?

2010. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Nem szeretnélek elkeseríteni de ez a fiú nem neked való ez a fiú csak játszik a lányokkal,de ami a kérdésedet illeti nem vagy szerelmes csúpán egy fellángolás ami szimpatiádat jelenti íránta

2010. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mmar par honapja tetszik,lehet-e csupan fellangolas?


amugy 16-L

2010. nov. 17. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon aranyos lánynak tűnsz, ezért felajánlom magam, 25 évesen, hogy boldoggá teszlek. Áll az alku? :D
2010. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hogy akarsz te engem boldogga tenni?
2010. nov. 17. 10:27
 6/11 A kérdező kommentje:
boldog vagyok,csak szeretnem tudni a velemenyeteket,hogy mit tegyek es hogy szerelem e. :) de azert koszi..xD
2010. nov. 17. 10:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok..

Anno még gimi előtt nekem is nagyon tetszett egy srác, mindig a közelében akartam lenni, és róla ábrándoztam.. de most 19 évesen már tudom, hogy ennek köze nem volt a szerelemhez!

A szerelem az amit most érzek a barátom iránt :)

2010. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
probaltam mar elfelejteni de...akarhanyszor osszefutok vele a suliba rammosolyog,koszon es....ha semmi sem mondunk,akkor is szemezunk...es en....szoval..:(
2010. nov. 17. 10:45
 9/11 anonim ***** válasza:
hát szentem szerelem tuti nem csak a ragaszkodás...hasonló cipőben már én is jártam:S
2010. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ő is "szerelmes" lesz, akkor szakítani fog a barátnőjével, de te addig semmit ne lépj.Ha meg nem lesz belőle semmi, akkor ennyi volt.
2010. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!