Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú... Tavaly "jártunk"... bár az nem nevezhető járásnak... nem is szakítottunk, hanem összejött mással aztán később én is... de most úgy érzem, hogy megint szeretem... de egyre jobban...mondjam meg neki vagy ne!? hagyjam békén vagy ne !? nem tudom :( jahhj. pedig szeretem :( segítsetek!
2010. nov. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs együtt senkivel, mondd meg neki. Egészen nyugodtan.
2010. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy együtt van-e valakivel... hogy kéne kevésbé feltűnően megkérdezni?? ne haragudjatok ennyi kérdésért, csak nem tudom mi van velem... tanácstalan vagyok nagyon... jó én megmondom neki, csak félek a lepattintástól és legfőképp attól hogy utána még csak haverok sem maradunk :(

köszi a választ amugy :)( 18:47-es )

2010. nov. 16. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is,ha egyedül van a fiú,próbáld meg szerintem! Hajrá :)
2010. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lepattint, akkor az azt jelenti, hogy nem jössz be neki, mint nő. Ha ezután a barátod sem akar lenni, akkor meg ilyen "barátra" nincs is szükséged. Ennyi.
2010. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Már csak azt kéne tőle megkérdeznem, hogy van-e valakije... :S :)

Tényleg köszi mindenkinek. :) Nektek is hajrá ^^

2010. nov. 17. 13:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok. Kiderült, hogy nincs barátnője. Nem tudom jelent-e valamit az, hogy folyamatosan böködjük egymást facebook-on. meg még ilyenek... elvagyunk. múltkor suliba ültem a folyosón a padon, és elment előttem és nem mondott semmit csak mosolygott... :) de nem tudom... Azt mondjátok mondjam el neki... Hát megpróbálkozom vele szerintem. sokat nem veszíthetek. :)
2010. nov. 23. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki, nem veszíthetsz semmit de később bánni fogod ha nem teszed meg:D


én is meg fogom holnap mondani valakinek szoríts hogy jól alakuljon:D


sok sikert:)

2010. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés. én is megmondom. :) Sok sikert neked is :) szorítok(yn) :) majd írd meg, hogy mivolt : )))
2010. nov. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!