Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Patrik kérdése:

Van egy lány aki tetszik. Hogy mondjam meg neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Ha a lány az osztálytársam az gond lehet?

Ha ugy alakul hova vigyem el?


2010. nov. 16. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
korod?
2010. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, gond lehet. Tipikus női mentalitás, hogy nem járnak osztálytárssal. Persze, szerintem ez butaság. Dehát, a mai világban ciki különbözni a nagy átlagtól.


Elvinni pl. pizzáriába. Vagy ilyesmi helyre. :) Fagyizóba.


Megmondani meg, ha konkrétan meg akarod mondani, akkor teljesen őszintén. Teszik, és meg szeretnéd ismerni jobban, mint eddig. Ennyi.

2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg, és vidd ahova akarod! Úgyis azon múlik minden, h külsőre bejössz-e neki.
2010. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. 14 vagyok.
2010. nov. 16. 16:42
 5/12 anonim válasza:
100%
szerintem ostáyltárssal járni nemgáz, én egy évig voltam együtt a padtársammal;) szerintem meg az is számat hogy bejössz e neki külsőre, meg kedveskedj neki valamivel, és látni fogod, hogy mi van.
2010. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az változtat valamit az esélyeimen hogy már irtam neki verset? Csak az a baj hogy nem volt merszem elmondtamineki.
2010. nov. 16. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá és mondd ezt: "tetszel nekem" nem túl bonyolultxD
2010. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm mindenkinek sokat segítettetek.
2010. nov. 16. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár meg sem kell ezt mondanod egyből. Csak próbálj meg vele lenni, minél többet, kísérd haza, sétáljatok, beszélgessetek. El lehet hívni bárhová, ahol te jól érzed magad, max. nem megy el: Állatkert, parkok, mozi, táncház, diszkó, makramétanfolyam. :-)
2010. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A verset ne mutasd meg neki, legalábbis most még semmiképpen. Esetleg ha összejöttök, egy pár hét v hónap után.
2010. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!