Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor_111 kérdése:

Szerintetek normális az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Suliba akartam vele beszélni. Szünetbe oda megyek hozzá hogy volna-e kedve beszélgetni, ő erre azt mondja hogy nem ér rá mert mennie kell cigizni.
2010. nov. 16. 15:31
 1/8 anonim válasza:
szijja szerintem ne foglalkoz olyan csajjal akinek fontosabb a cigi mint egy pasi
2010. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mért ne lenne csak egy tamintatlan riban.c de ennyi
2010. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mindegy neki, hogy mit szív... :D
2010. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lenne normális? ha rá kell gyújtania.. attól még máskor beszélgethettek.. nem biztos h le akart rázni csak már a cigizés bevolt tervezve a szünetbe vagy mittom én.xD
2010. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oda kell menni egy brutál kocsival és kiszólni neki cigizés közben, hogy cigis lánykák busszal járnak karba/zsebre tett kézzel...

Na de a negatív hozzáállást félretéve. Szerintem ne foglalkozz olyan lányokkal akik cigiznek, úgy ha TE nem cigizel. Kibírhatatlan lesz a füstszag ami árad a szájából avagy a ruhájából. Amúgy is minek cigizik. Milyen feszültséget akar vele levezetni. Minek költi a szülei pénzét ilyen hülyeségekre. Minek áll be a sorba a sok idétlen közé a cigizéssel. És ha már a sornál tartunk, nem hiszem, hogy CSAK a cigizéssel viselkedik "egyenlányként".

Találj aribbat, rendesebbet. Az iskola nagy és még ha végzős is vagy még elég sok van hátra. Ha oda mertél menni hozzá csak így, akkor nem lesz GOND!

2010. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond a cigizéssel? ez alapján nem lehet megítélni a lány személyiségét... ez az ő egyéni dolga.
2010. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjál előnyöket a cigizés mellett..

Engem ezzel megfogtak angol nyelvvizsgán anno. Hátrányt tudok mondani amennyit nem szégyellek, de előnyt...

Maximum a pénztárcám lesz könnyebb tőle, az nem feltétlenül pozitív. Tán levezeti a stresszt, bár amennyit levezet annyit csinál még, mert büdi leszel tőle... Tehát akkor meg más fog zavarni.

2010. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ha akartok akkor még írhattok. Szerintem inkább hagyom.
2010. nov. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!