Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Mit tegyek? Annyira fáj.

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves srác, akivel nemrég elkezdtünk flörtölgetni.. szórakozóhelyeken, utcán is.. mindig engem nézett és énis őt.Mindig amikor meglátott kilépett a sorból és engem nézett miközben közeledek felé.. és ezt olyan szinten feltűnően ahogy azt csak lehetett.

Rengeteg ilyen feltűnő érdeklődést mutató cselekedete volt.

Tényleg olyan volt mint aki akar valamit..

De alkalmat nem adott arra h én kezdeményezhessek.. így nem tettem inkább semmit.. csak vártam ő rá.. hátha leszólít vagy valami hasonló :)

Erre most pár napja megláttam az utcán egy másik lánnyal :|| ölelgették csókolgatták egymást.. mint ahogy egy szerelmespár szokták.Amikor megláttam.. fizikai fájdalmat éreztem. esküszöm:O belenyilalt a szívembe a fájalom.. nagyon nagy megrázkódtatás ért, és ami a legrosszabb, hogy még most se tudom kiverni a fejemből azt a párt amit alkotnak. Borzalmasan érzem magam.. és én még azthittem lehet valami :( És ahogy elnézem őket elég boldognak tűnnek.. sőt.. a normálisnál boldogabbnak. Óriási nagyot csalódtam.


Mondjátok meg mit tegyek hogy elfelejtsem Őt?

Vagy várjam meg még újra szingli lesz és akkor ráhajthatok?:o Vagy hagyjam mert eddig is csak játszott velem.. és továbbra is csak játszadozni fog.. érdemes egyátalán??


2010. nov. 16. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vagy játszadozott veled és akkor ne is kergesd tovább, vagy szimplán beleképzeltél valamit a mozdulataiba amit látni szerettél volna és közben nem is hajtott rád, ez nem a világ vége fiatal kis csitri vagy még:)
2010. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért csinálta, azt tőle kéne megkérdezni, bár nem hiszem, hogy tudna racionális választ adni. Az ilyen szívtiprók általában nem észlények. Hogy mit tegyél? Szerintem próbáld meg elfelejteni.
2010. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szokjad az érzést, lesz ez még rosszabb is. :)

Nem szarkazmusból mondom, nem is kívánok ilyet, és nem is biztos, hogy lesz, de így "barátilag" megsúgom neked, hogy ennél milliószor nagyobb csalódások is vannak az életben. Még csak nem is beszélgettetek, milenne, ha két évtized házasság után hagyott volna el, hasonlóan meglepő fordulattal. Jövőhéten saját magad is megmosolygod, mert addigra rájössz, hogy nem éri meg lelkizni miatta.

2010. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, ez még közel sem a világ vége.

Lehet, hogy kicsit félénk, nem mert leszólítani, a másik csaj meg rácsapott, így összejöttek. Te meg hoppon maradtál. Legközelebb kezdeményzz esetleg egy kicsit, nem szégyen az már a mai világban.

2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem eel képzeltem a mozdulatait.. a bnőim is mondták h ez tényleg olyan mintha akarna valamit OO.

Tisztában vagyok vele hogy nem a világ vége.. de akkoris megrázott.. tudom lesz még rosszabb is :S:S

2010. nov. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!