Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek? :O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? :O vagy csak simán engedjem vissza és felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nagyon köszönöm annak aki végigolvasa

Van egy barátnőm de mikor már kezdett volna komolyodni a kapcsolatunk motorbalesetben szilánkosra tört a jobb lábam.. De ez lényegtelen keveset tudunk csak találkozni Tudta h mindennél többet jelent nekem.. És féltékeny is voltam, hiába nem akartam akaratlanul is aztán mondtam h minek ugyan? :O mikor találkoztunk volna, délután másnaposan lemondta.. Előtte "osztálykiránduláson" leitatták, és becigiztették.. Nem véletlen voltam rájuk is féltékeny.. Más nem történt, de nem igazán tud leszokni a cigiről.. Nem mintha nagy dolog lenne,de ha én letudtam tenni fele annyi akaraterővel akkor ő is.. Ráadás mindig így kezdődik .. én nem ilyen jövőt szánok neki.. Ennek csak letolás lett a vége,Aztán felhívott h aznap is cigizett meg találkozott a "nagylelkű barátokkal" De nagyon rosszul érezte magát a multkoriért is megint letoltam, mire félig sírva megesküdött minden élőre,hogy nem fordul elő többet, és h nemtudta mit csinál.. Aztán mikor legközelebb felhívtam,és megint sírós hangon mondta h szeret és nem akar ilyen apró sz@rok miatt elveszíteni.. Tudja jól, hogy nekem mániám az, hogy valami miatt elvesztem.,, És mindíg megnyugtatott de sosem éreztem a szeretetét.. hiába mondta..Előtte igencsak elvolt hidegülve tőlem.. Pedig akkor már együtt voltunk Most pedig olyan, amilyen kellett volna legyen , de szerintetek történt több is azon az estén csak nem akarja elmondani ,és bűntudatból akar visszajönni? :O .. nagy én vagyok naiv? Mindenesetre minden szembejövő emberben őt látom.. Megőrülök nélküle 100% hogy nem csinálok belőle nagy ügyet.. De nem tudom most mit kezdjek vele.. (15/F igen tudom, ez az oldal nem önsajnálkozatásra van kitalálva igen 18 év stb.stb. tanács kell azért jöttem igen és Igenis 15 évesen tudok mély és őszinte érzelmeket táplálni mások iránt Nem, nem élek még szexuális életet,És nem, nem érzem korainak :D csak a szokásos miatt) a normális válaszokat NAGYON köszönöm ..


2010. nov. 16. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér.


Megj.: 0,002%-ba tartozol barátom, aki 15 évesen már érett érzelmileg. Ritka pillanatok egyike, de örülök hogy létezik ilyen ember még.

(Szeretet/Szerelem fontosabb a sex-nél, de a kapcsolat része.)

2010. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Hát lehet hogy igazad van.. De" szerintem még lelkileg meg amúgy is korai a szex.Legalábbis a barátnőm is 15 eléggé visszahúzódó,szűz és félénk típus.. Nemhiszem hogy ilyen hamar az ágyban kötnénk ki.. De nem is ezért vagyok vele egybébként köszönöm a választ és várom a többi véleményt :D
2010. nov. 16. 01:25
 3/5 A kérdező kommentje:
De persze ha ad jeleket,én nem riadok vissza tőle..
2010. nov. 16. 01:37
 4/5 kicker ***** válasza:

Nos elsősorban igen szívesen hogy végigolvashattam irományod ráadásul 2 szer is a napi blikkem rövidebb a fene vinné el.

A viccet félretéve érzelmeid a lány iránt kétségtelen hogy mély szeretettre vall ezzel nem is lenne gond kivéve 2 dolgot.

1: leírtak alapján a lány, azaz érzésem nem olyan komoly hozzád, mint azt szeretnéd. Itt nem arról van szó, hogy dohányzik akármilyen káros is az Ő dolga a baj, amin át kell látnod, hogy milyen hatás alatt teszi. Sajnos megállapításom hogy egyenlőre könnyen befolyásolható így az érzelmei sem lehetnek egyenlőre stabilak másrészt meg fiatal, ahhoz hogy így is legyen. És akkor máris kitértem a 2-es pontra talán nem túlzás azt kijelenteni, hogy a fiatal kori szerelem, ha nagyon szeretnénk is de, nem tart sokáig egy darabig talán de nagyon ritka hogy hosszas tartós legyen. Tudom én is átestem rajta dicső fény koromban és mások is ebben a tekintetben ez engem igazol. Ez nem jelenti, hogy ne legyetek együtt csak hosszas komás merengésbe ne nagyon kezdj, lehet nem fog jól esni a végén, aztán ki tudja, lehet ti vagytok az ellentét jeles példája.De a kicsi lány még nem érett fel adj neki időt és neked még egy jó tanács ne szekáld mindenért ne legyél atyáskodó inkább maradj meg közvetlennek és akkor Ő is rájön veled szabadabban érezheti magát.

Most csak reménykedem hogy az én irományom is van olyan hosszú és kihullnak a szemeid.

2010. nov. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D Nem esett ki a szemem,és örültem a válaszodnak.. Azt már az elején tudtam hogy nem fog az idők végezetéig tartani,de reménykedem, és mindent megteszek azért hogy tovább tartson.. Sajnos sokszor főleg ebben a korban a lányok nemtudják még mit akarnak,de hitetgetem magam naivan mivel 3x próbálltam abbahagyni hiába szerettem mindennél jobban azzal az eszmefuttatásommal hogy "ami most sz@r az később nem fáj" .. De mindíg ő mondta h folytassuk.Eddig mindent ráhagytam.. De Tudom milyen az ilyen" iszogatós buli" jópár lánynak vették el a szűzességét a nagylelkű haverok ilyen iszogatásokkor És miközben görcsölve várom, kitudja mit csinál. De megbízok benne csakhát féltem, és óvomaz ilyenektől nem ezt érdemli.. És nekem nem kell más csak, hogy vele legyek és boldognak lássam. Meglátom meddig fog élni .. A válaszokat még 1x KÖSZÖNÖM :D .
2010. nov. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!