Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne ragodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ragodjak tobbe rajta?

Figyelt kérdés
Parommal mar lassan egy eve egyut vagyunk, es nagyon szeretem ot, minden rendben van, egy aprocska hibacskaval: egy evvel elottem volt egy baratnoje, akirol en ugy gondolom, hogy az a csaj volt a tokeletes neki (okos, gyonyoru, az idealja stb). Mostanaban egyre gyakrabban belegondolok h mennyire boldog volt vele...egyszoval feltekeny vagyok a multjara, es sehogy sem tudom kiverni a fejembol ezt, de a kapcsolatunkat sem akarom megmergezni, mertmindennel jobban tartok hozza. Mit tegyek, hogy felejtsem el a ketsegeimet es elhiggyem, hogy tenyleg en vagyok neki a tokeletes, nem pedig az exe?
2010. nov. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ezekböl nem értetted, akkor elmagyarázom.

Tehát. Az a múltja és most Te vagy a jelenje.

Sz@rd le a múltat és törödj a jelennel. Ha úgy gondolod ö jobb volt, akkor ne magadba fordulj és rágódj, hanem javíts magadon. Másrészt nem lehetett az olyan jó, ha most Veled van.

2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok en onbizalomhianyos, de ami teny az teny!

az a csaj minden ami en valaha is szerettem volna/szeretnek lenni. Total kiakaszt...

2010. nov. 15. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Súgok valamit: a múltbeli szép emlékek mindig megmaradnak a szívünk mélyén, az előző párokkal kapcsolatban is. De az idő sokat halványít rajtuk. És a JELEN mindig fontosabb a múltnál. Veled van, tehát te vagy a fontos neki. Az a lány már csak egy emlék, aki max néha az eszébe jut (ez sem biztos), de a hús-vér, és éppen ezért 100X fontosabb valóság te vagy.


Egyébként honnan veszed, hogy az a lány tökéletes volt neki? Senki nem tökéletes, és te nem is ismered azt a lányt. Veled van. Annak vége lett. Ha olyan tökéletesen neki lett volna kitalálva, még most is együtt lennének. Nem véletlenül érnek ám véget a kapcsolatok.


Valaki, aki nekem tökéletes: olyan nincs. Nincsen tökéletes, csak hozzánk való. És ne hasonlítgass össze kapcsolatokat, vagy azt, vajon kit szeretett jobban. Mert ez hülyeség. Minden ember és minden kapcsolat más, mindenkit kicsit másért és máshogyan szeretünk.


Ne csinálj magadnak hülyeségekből problémát.

2010. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne más akarj lenni, hanem legyél önmagad. És ha már 1 éve együtt vagytok valószínűleg a párodnak Te vagy a tökéletes és az a másik nő csak a múltja. Nem vagyunk egyformák.Mindenkinek megvannak az erősségei és biztos te is értelmes és gyönyörű vagy.És amúgy szerintem már megmérgezted a kapcsolatodat azzal, hogy folyamatosan arra a másik nőre gondolsz. És hasonlítgatod magad hozzá.. Felejtsd el. Ő nem a vetélytársad.
2010. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első hsz. korrekt.

Talán beszélhetnél a pároddal is erről.

Nem toroknakugrósan "namégiskitszeretsz" stílusban, csak beszélhetnétek arról, hogy mennyire vagytok fontosak egymásnak, és a múltat is nyugodtan kitárgyalhatjátok. Régi szerelmek... Ha teljesen kerüli a témát, tehát pont róla nem akar beszélni, akkor még szereti.


DE! Ettől függetlenül tényleg valamiért veled van most, téged választott. Az első szerelem minden pasinak a "best of", de egy életbe belefér több szerelem... nagyon lila?

Na mindegy.

Beszéljetek. :)

És nyugi.

- ha szeret, nincs min rágódni, szeresd!

2010. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat:)
2010. nov. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!