Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kölcsönös a vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. most vagyunk mindketten tizenhat évesek. Eléggé tetszik...ÉS elhatároztam, hogy minden vagy semmi alapon elkezdem nézni, veszíteni nem vesztek semmit.(eddig, olyan pillanatai voltak, hogy volt oylan nap, amikor nagyon-nagyon nézett, utána olyan nap, mikor egyáltalán nem).

Azóta, mióta elkezdtem nézni, rengeteget néz. De nagyon sokat. Pl hátrafordulok és engem nézett akkor is. Nevetek, ránézek, néz. ÉS ezt nem csak bebeszéltem magamnak.

Lehet az, hogy csak azért néz, mert én is elkezdtem nézni? mert azért arra is van példa:S


2010. nov. 15. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kölcsönös a vonzalom, de fel ne vágd az ereid, csak vicceltem! Nekünk fogsz hinni, ahelyett, hogy vele beszélgetnél és tudnád meg a dolgokat tőle??? Jobb találgatni, mint boldognak lenni??

Biztos tetszel neki, ha bámul és nem csak beképzeled.

2010. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehet hogy ő csak a melleidet nézi és egészen más dolgok járnak a fejében
2010. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, a baj csak az, hogy nem ismerem:(

És eleve olyan lány vagyok, aki nem könnyen barátkozik, még lányokkal sem. Idegenek előtt van, hogy hiába gondolkodom, egy kukkot nem tudok mondani. Hát akkor a kiszemeltnél végképp nemtudom hogy..:(

De köszönöm a válaszodat:) Megy a zöld kéz(Y)

2010. nov. 15. 18:19
 4/11 A kérdező kommentje:

2 válaszoló.

Hát, nagyon remélem nincs igazad.

2010. nov. 15. 18:19
 5/11 A kérdező kommentje:
:S
2010. nov. 15. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem lép a gyerek erre, akkor tényleg ne várj tőle már semmit.
2010. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem lép, csak néz.
2010. nov. 15. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos valakinek kezdeményezni kell... Addig amíg nem kezdeményez senki sem, addig csak gyönyörködni fogtok egymásban...


Ritka, amikor lesz valami szerencsés helyzet, mikor maguktól mennek a dolgok, vagy muszáj, hogy maguktól menjenek...

pl. együtt kell csinálnotok valamit egy harmadik személy kérésére, utasítására stb... a kiszemelt fiúval.

Vagy pl. összeütköztök a folyosón, együtt mentek az italautomatához vagy büféhez...


Szerintem próbálj meg egyedül lenni, amikor néz téged, hátha lesz bátorsága oda menni hozzád! Esetleg, ha nagyon bámul, integess neki vagy szemezz vele...


Nagyon sok sikert kívánok és remélem, boldog leszel:)

2010. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és ne izgulj amiatt, hogy nem lesz téma!

Ha már a beszélgetés elkezdődött és tényleg szeretnétek egymástól valamit, lesz téma:)

Ha meg zavarban leszel, az nem ciki, inkább aranyos:)

De ha nem tudnátok valami miatt beszélni, akkor később lehet találkozni egy jobb, nyugodtabb helyen:)

Nem kell szorongani!

Ha még szép is vagy, nem csak aranyos, mindenre van lehetőséged!

2010. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat:D

Most hogy mondod, eddig szinte soha nem voltam egyedül a közelébe. lehet tényleg ez a baj, köszönöm, adtálegy jó ötletet:)NAgyon köszönöm:D

2010. nov. 15. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!