Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek csók közben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek csók közben? Ennyit éreztek ti is vagy ez nem a tökéletes érzés.

Figyelt kérdés

Én mikor csókolózok a barátnőmmel becsukom a szemem és csak a csókra koncentrálok.Nagyon azt se tom hogy mi van a környezetembe.Mindig simogatom a nyelvemmel a nyelvét meg az ajkait és olykor kifejezetten finom pontokat találok el csók közbe.

Szerintetek ez az amit éreznem kell csók közbe vagy jobbnak kéne lennie és többet kéne éreznem?


2010. nov. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem.:) Megszűnik a világ, élvezem az egészet...hogy összetartozunk..és hogy ezt csak én adom meg neki. Áhh, nagyon jóóó:)

19/l

2010. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi általában szex közben és előjátékkor csókolózunk vagy egy-egy intimebb pillanatkor a hétköznapokon, általában csak puszit adunk egymás ajkára.

De amúgy szerintem jó dolgokat érzel, ezt kell érezned. Én esetleg kiegészíteném azzal, hogy érzem az illatát, közben ahogy megölelem érzem a széles hátát (lány vagyok) szóval a többi körülmények. De van, amikor csak a csókra tudok figyelni, hát mikor hogy.

2010. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Viszont nem érzek "pillangókat"a gyomromba...

Az gáz?

2010. nov. 15. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis....az első pár csóknál még újdonság meg minden, de ha meghittséget érzel és azt, hogy egybeolvadtok. Ha nem kötne le úgy a csók, ahogy leírtad akkor lenne gond.
2010. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó csókomat a legjobb barátomtól kaptam és hát bevallom őszintén csodálatos volt.Én, aki eddig idegenkedett mindenféle testi dologtól... csodálatos :) *_*
2010. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!