Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg annyira sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg annyira sokat vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

a párommal már 8 hónapja együtt vagyunk.Imádjuk egymást. egész nyáron együtt voltunk, szinte mindennap.suli kezdés nagyon nehéz volt, megszokni hogy sokkal kevesebbet vagyunk együtt.

így hétvégente vagyunk együtt, és néha egyiknap (általába szerda) délután lejön,és reggel innen megy suliba.


mostanába (az elmúlt 2 hétbe) sokat veszekedtünk. ma meg akartam beszélni vele, és azt mondta szerinte azért van, mert túl SOKAT vagyunk együtt.mert a votl nőjével is sokat voltak együtt, és a csaj megunta, és megcsalta.

rendesen meglepődtem, nekem nagyon nehéz így, hogy alig látom, neki pedig ez túl sok? :O és attól h egy kurv.ával járt, nekem miért kell annak lennem?:S:S


kétségbe vagyok esve.szerintetek már nem szeret úgy mint régen?


2010. nov. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészséges dolog mindig egymás nyakán lógni, olykor kell a szsbadság mindkét félnek, ls ez nem jelenti azt hogy nem szeret, csak egy kis "pihenőre" vágyik.Nincs miért aggódnod.
2010. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ha elvileg én is hiányzok neki? akkor miért érzi azt h sokat vagyunk együtt ? :S

rettegek attól h elveszítem :'(

2010. nov. 15. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
én 1 hetente találkozok a barátnőmmel 1x 3 órára k*rvára unom az egészet úgyhogy szerintem ki bírod az időt :)
2010. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én meg havonta 1 hétvégére a barátommal... szóval azért van különbség, kitudod bírni :) /táv miatt/
2010. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tudom, mire gondolsz... a nyár után mindig nehéz visszazökkenni. Attól, hogy hiányzol neki, nem biztos, hogy ő nem akar mindig veled lenni, csak lehet, hogy érzi azt, hogy így jobban tudjátok értékelni a kapcsolatotokat, egymást. Másrészt, minden kapcsolat ugyanazokon a folyamatokon, fázisokon megy keresztül... nálatok ez nem párhuzamosan megy. Míg te még abba a fázisban vagy, ahol mindig tudni akarod, hogy mit csinál, minden percben fel tudnád hívni, addig ő már tud úgy gondolni rátok, hogy "igen, szeretlek, szeretek veled lenni, de van saját életem, amiben a haverok, barátok, bulik is benne vannak, nem csak te, és néha rájuk is időt akarok szakítani". Az én volt párom az elején volt ilyen, hogy 3 naponta volt hajlandó találkozni... én majd bele őrültem, de kibírtam, engedtem annak, amit ő szeretne, neked is kell. Lesz vagy már van is olyan, amiben pedig ő enged neked.

A veszekedést pedig le kell ülni és meg kell beszélni. Nem írtad, hogy min kaptok össze, de lehet, hogy nem az a fontos, hanem belül mindketten görcsöltök valami teljesen máson. Te pl azon, hogy többet akarod látni. Ezen azzal segíthetsz, ha elmész sétálni, kávézni, moziba a barátnőiddel, tanulsz, és sokkal jobban fogsz örülni annak, ha újra együtt vagytok, és egyáltalán nem fog zavarni az, hogy 4-5 napot nélküle töltöttél, mert nem ezen fogsz görcsölni.

2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

naja, igazatok van, de kai hetente egyszer találkozik ap árjával és az is sok neki, az már gáz nem? főleg ha tudnának többször is, kai szeret, annak hiányzom

ne hari h ezt írom

lehet csak fél, hogy te is ráunsz, lehet ez csak stratégia nála, de pl én is szeretek egyedül lenni, egyedül netezni, egyedül énekelni :)

2010. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez majdnem oylan volt mintha én irtam volna...:) nekünk is pont ugyan ez volt..csak nem 8hónappal, csak hat...:D de ugyanigy, h nyáron mindennap, majdnem egésznap együtt, és azt nem én eröltettem hanem inkább ő, ő keresett mindig h találkozzunk, és mikor megkezdödött az iskola, egy héten már csak egyszer, én meg majd' megörültem, rajta meg azt láttam h neki ez igy pont jó, meg nem akar több időt velem lenni, de az ellenkezőjét állitotta, h akar csak tanul meg van egy csomó dolga és nem ér rá. én mindig ugyvoltam vele h az ember arra szakit időt amire akar, szoval nem értettem a felfogását...és ezen mi is sokat veszekedtünk:S( bár mi nem csak ezen, hanem ugy minden máson is, pedig elvileg én voltam a mindene és énis nagyon szeretettem) és a végén szakitottunk :/ szoval ha ezt leszámitva ugy érzed h szeret, és amikor együtt vagytok ki is mutatja, és látod rajta, hogy tényleg szeret, akkor szerintem bírd ki valahogy, és egy idő után megszokod, és neked is lehet így több szabad időd:) ne kövesd el az én hibámat, h a sok veszekedés miatt már nem bírtuk tovább, ha nem akarod elveszíteni akkor hagyj neki egy kis teret, ne fojtsd meg a szereteteddel mert akkor ugy elveszíted!! Én tanultam ebből..és tudom, h nehéz, de ha szereted kibírod:) és minden alkalomnak mégjobban tudsz majd örülni, ha találkoztok, akkor is ha ez csak egyszer van egy héten:/ na sok sikert :)
2010. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat! Utolsó: sajnálom hogy szakítás lett belőle:S

egyébként mikor ezt mondta tényleg lényegtelen dolgon veszekedtünk (vagyis nem volt köze ehhez.) És én aznap kitaláltam h átmegyek hozzá, csak miután ezt mondta, már nem éreztem h kéne.:S

Aztán másnap beszéltünk és mondta h azt hitte,már ott leszek, mire hazaér a suliból. és amúgy is már nagyon bánja h ekkora hülyeséget mondott. És aztán tegnap nem bírta tovább és átjött este.

ezek szerit tényleg csak félt hogy megunom, és bele se gondolt h mit mondd:D

2010. nov. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!