Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, járnátok egy problémás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, járnátok egy problémás családú lánnyal?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha tetszik nektek a lány illetve ha már kialakul a szerelem. Ugyanis velem van ez így, hogy megismerkedtem egy sráccal aki nagyon tetszik nekem, szóval többet érzek mint barátság, ő is mondta hogy többet akar, de mondtam hogy elrohanna ha megtudná milyenek a szüleim... még nem mondtam el neki, egyébként apám alkoholista, nem tör-zúz és üt, viszont le kell kiabálni a fejét, mert ilyenkor bevan zsongva és olyanokat csinál amiket nem szokott mint amikor nincs berúgva, pl: kiburogatja a dolgokat, rendetlenséget csinál, folyton beszólógat hogy csináld ezt csináld azt, és le kell állítani, tudom ez szörnyű de az hogy alkoholista nem hiszem hogy az én hibám, vagy az lenne? az anyám meg egy bocsánat a kifejezésért a mégcsak 40 éves de apám mellett telejsen megbolondul, ő nem alkoholista, de amikor mondtam neki hogy megismerkedtem egy sráccal tetszik, meg ilyenek, : -meg fog b.aszni, aztán ott hagy a pi.csába ... ennyi volt a véleménye :S pedig még egyszer sem volt barátom pedig már 18 vagyok :S egyébként anyu és apu házassága kényszerházasság volt, de nem akarnak elválni nehogy kibeszéljék őket :S bár ez nem tudom milyen alibi :S a bátyám meg szintén alkoholista. viszont csodálkoznak is az emberek hogy én nem lettem olyan mint ők, tanulok, bulizni sem járok és most itt van ez az édes srác és .... pfúúú nem tudom.... szóval ti elfogadnátok vagy rohadtul nem? :D köszi a válaszokat. köszönöm szépen tényleg :)
2010. nov. 15. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél vele teljesen őszinte. Ha nem fogad el - ja bocs, hisz rajtad nincs is mit elfogadni olyan értelemben, mint a családodon, a rokonait meg senki sem válogathajta meg -, akkor meg sem érdemel téged.
2010. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az a kérdés, hogy te normális vagy-e. Ha igen, akkor a család nem érdekel, nem velük akarom összekötni az életemet.
2010. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
normális vagyok :D épp ezen csodálkozik mindenki :) bár szerintem a kényszerházasság lehet az egésznek az oka. azért köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. nov. 15. 13:29
 4/11 komasa ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást akkor no problem! Az előttem válaszolók megmondták, hogy a családodat nem tudod megválasztani. Ez egy ilyen helyzet, mihelyt módodban áll úgyis elköltözöl majd otthonról. Hajrá!
2010. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértelek, nem könnyű a helyzeted. Az én családomban is vannak dolgok, amiket nem szívesen "mutogatok" de szerintem ezzel nagyon sokan így vannak. Nagyon ritka az olyan család, ahol minden tökéletes. Az, hogy a szüleid ilyenek, nem a te szégyened, mert nem tehetsz róla, nem te választottad ezt. Úgyhogy tudom, hogy közhely, de ha a barátod igazán szeret akkor te fogod érdekelni és nem a családod. Tudom, hogy ciki, de előre vázold fel neki, mire számíthat, ha felmegy hozzátok, így nem fog annyira égni a fejed. Nálunk az a szitu, hogy lepukkant a lakás és az én anyám is iszogat:S ez utóbbi nem tudom, hogy feltűnt-e már a páromnak, de az a lényeg, hogy ez semmiben nem változtat a kapcsolatunkon.

De szerencsére nem szólogat be otrombaságokat. Én azt javaslom, hogy inkább majd a párodéknál legyetek aztán mielőbb próbálj a saját lábadra állni (mivel szorgalmas lánynak tűnsz, ez szerintem nem nemsokára megvalósítható) és akkor már semmi miatt nem kell égned, oda a saját otthonodba akkor viheted fel a barátodat, amikor csak akarod. Én is ezen vagyok jelenleg.:)

2010. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A srác a anyáddal, apáddal, vagy a bátyáddal akar járni?

Ha te normális vagy, szerintem nem fogja különösebben zavarni egy ütődött család. Engem nem zavarna.


Legalább kevesebbet leszel otthon, és téged sem fognak megbolondítani.

2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyelj. Apám alkoholista, és nagyon sokáig szégyelltem a családomat. Rájöttem, hogy felesleges. Ha valaki engem akar, akkor nem azt nézi, hogy milyenek a szüleim. Ha meg mégis ez fontos a számára, akkor búcsút mondok, és kész.Kövesd a példám, nekem bevált.
2010. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első idióta barom, második csak nagyon-nagyon naív.

Meg sem érdemel? Komolyan? Nem egy hálivúdi romantikus vígjátékban élünk, ha az illetőnek gázos a családja, az komoly gondokat jelenthet.


De nagyon sok mindentől függ. Például cigánnyal a világ minden pénzéért nem kezdenék, mert ott a család nagyon egy fos tud lenni. De például a jelenlegi barátnőmnek az apja alkesz és durva adósságai vannak, anyja már rég lelépett, öccse egy idióta kamasz. Erre én azt mondom, hogy legfeljebb nem lesz anyósom meg apósom. Viszont az én barátnőm felnőtt nő, aki dolgozik és amúgy is egyedül él, egy középsulis lánynál ez sokkal nagyobb baj lehet.

2010. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én meg a mintacsaládokban nem hiszek. Vannak az ún. rendezett családok, papa-mama, kutya, medence minden van, látszólag minden a legnagyobb rendben, de: apuka diszktéten, de csalja anyukát, anyuka pedig ebbe a mosolygós látszat ellenére majd belepusztul. Jóvágású, sima modorú öcsi minden éjjel szívja a port az épp aktuális k.rváival, az államvizsga meg egyre csak tolódik és tolódik. Láttam már ilyet is. Most hirtelen nem tudnám megmondani, melyik a rosszabb, egy alkesz apa adóssággal vagy egy ilyen műidill...
2010. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Első idióta barom, második csak nagyon-nagyon naív.

Meg sem érdemel? Komolyan? Nem egy hálivúdi romantikus vígjátékban élünk, ha az illetőnek gázos a családja, az komoly gondokat jelenthet."


Jaja, mint ahogyan az is komoly gondokat jelent, ha az interneten elkezdesz személyeskenid.

2010. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!