Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan emésszem meg? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emésszem meg? Jól tettem? Volt egy barátom aki szakított velem a volt bnője miatt, de mi ugyan úgy összejártunk..

Figyelt kérdés
Azért mentem bele, mert közbe hiteget h még bárhogy alakulhat köztünk, meg mert nagyon szeretem:( De tegnap mikor felmentem hozzá megtaláltam a bnője háló ingét. (a csaj egyébként kint van külföldön, csak 3 havonta jár haza) Aztán megfogtam, hozzávágtam a háló inget és elrohantam. Aztán haza jöttem és írtam a csajnak iwiwen, kitálaltam mindent. Jól tettem? Vagy hiba volt? Soha többé nem akarom látni a pasit, mert naon fáj h ezt tette. Még a korát is letagadta, most tudtam meg h 4 évet letagadott:( én 18 vagyok egyébként.
2009. jan. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, de most már tényleg minden kapcsolatot szakíts meg vele!
2009. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit írtál a csajnak?
2009. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mert én is hasonló cipőben vagyok:) A barátnőm szakitot velem és ő is hitegetett,karácsonykor elmondtam a pasijának mindent nagyon részletesen és azóta nem is akar látni.Szerintem ha ugyse akarod többet látni a srácot akkor jól tetted.Még ha szereted akkor is vannak következmények.lépj túl rajta,elöted az élet.F/18
2009. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt mondta, hogy az ex miatt hagy ott téged, akkor nem kéne problémáznod, hogy nála járt a lány, hisz megmondta, hogy őt akarja.

De aljas dolog, hogy emellett téged is hiteget, hogy még összejöhettek. Ez nagy szemétség, mert te bízol benne...

Ha logikusan gondolkozik, a csaj csak a szeretője, hisz 3havonta taliznak. Te meg ott vagy neki rendszeresre... Ez meg veled szemben szemétség.

Miután hazudott is neked, ez a pasi nem 100-as, úgyhogy jobban teszed, ha menekülsz ebből a kapcsolatból.

De ez csak az én szerény meglátásom.

2009. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
UGyen ebbe a cipoben voltam mint te! Csak én mikor lebuktunk falaztam a pasinak és egy kis takony 15 éves csaj osztott engem, azt hittem elsulyedek a szégyenbe. De utana megbántam amit tettem hogy falasztam a pasinak és másnap elkuldtem az osszes msn-en beszélgetéseket a csajnak, abban benne volt minden. Meg bántam-e ? Nem! Mert ha nem teszem meg mai napig huzodik a dolog koztem és a pasi kozott és o meg élvezi hogy egyszer két noje van!Csak egy valamit nem értek miért akadtál ki, hogy megtaláltad a csajnak a cuccát, hisz tudtad, hogy o is meg volt neki?! A pasi persze, hogy hulyétett, nem jo volt neki két csajjal foleg, hogy az egyik tud a másikrol ? Lehet mások szemémben gonosz vagyok de jol tetted hogy elkuldted a csajnak a levelet, legalább o is megtudja megilyen ember a pasija és a draga casanova is magyarázkodhat, hátha két székrol a foldre ul :-). Ne legyel lelkiismeret fuldalásod, o se foglalkozott vele, hogy te mit érzel!
2009. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!