Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy fiúval, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiúval, de nem tudom hogy kéne érezzek-e már ennél többet. (? )

Figyelt kérdés
Tehát már több mint egy hónapja együtt vagyunk, de igazából nem is éreztem egyáltalán azt a "tüzet" amit pl. volt barátomnál. A mostani barátomat szeretem, de szerelmes szerintem nem vagyok. Hetente kb 1-2x találkozunk, de az sem olyan ahogy kéne, hogy "jajj de várom már :)" A fiú teljesen szerelmes belém. Ő még szűz és velem akarja elvesziteni, neki ez fontos, de nem akarom hogy egy olyan lánnyal veszitse el aki nem teljesen szerelmes belé. Szerintetek mit csináljak? Adjak még a kapcsolatnak egy kis időt, vagy ne húzzam tovább, és szakítsak vele?
2010. nov. 14. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tom. Ez jó kérdés, hallod-e?
2010. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj időt, de legyél 100 %-ig őszinte. És addig természetesen ne tedd meg, amíg nem vagy belé szerelmes.
2010. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!