Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek az 1. évfordulónkra? 16/F

Figyelt kérdés
Szerintetek mivel kéne meglepnem? Nagyon szeretjük egymást! Én egy jó nagy csokor rózsára gondoltam! Egyéb ötletet szeretnék. :)
2009. jan. 11. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egyidősek vagyunk.
2009. jan. 11. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a virág tök cool ötlet!

Vagy vegyél neki gyűrűt(de csak akkor ha még nem vettél neki soha gyűrűt)

2009. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1. évfordulómra ezüst karkötőt kaptam nagyon szép.=)2. egy régi és egy újabb képünket.
2009. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a gyurutol van aki megijed :p

xtem barkacsolj neki 1 kollazst a kozos kepekbol. szamitogepen akar power pointot is csinalhatsz, videokkal meg mindennel. vagy 1 edi albumba a kepeket. szoval mkepp vmi szemelyes legyen ;)

2009. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Rózsa... az jó estemben 1hétig szép...le száríthatja, de az mégsem olyan szép. Nagyon sok helyen lehet csináltatni olyan dolgokat, h mondjuk a képeteket rányomtatják, ráégetik...pl egy pohárra, naptárra....én egy ilyen párnát csináltattam a barátomnak a fél éves fordulóra...az mégis csak olyan maradandó dolog :)
2009. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. jan. 11. 20:37
 7/8 anonim válasza:
100%

Én 2 bögrét kaptam, amiket össze lehet illeszteni és 1 kösös kép van rajta.(+ csoki és 1 szál rózsa)

Én pedig csináltattam neki naptárt a közös képeinkkel, minden hónapra az akkor készült legtutibb kép került.

Sztem mindegyik joo ajándék, de ami nagyon fontos, h szívből jöjjön.

2009. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz kreatív, és a bögrére nyomtattathatod a kollázst a közös képekből.


Én ilyen párnát kaptam.


De ha van rá keret, akár szállodába is mehetnétek 1-2 napra (ha szexuálisan aktívak vagytok, mármint)

2009. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!