Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez talán jó taktika? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez talán jó taktika? Ti mit csinálnátok fiúk?

Figyelt kérdés

Nos. A dolog úgy kezdődött, hogy eddig fel sem tűnt , hogy a suliba jár egy Adonisz. Néhány hete felfedeztem és hát bevallom nagyon édesnek találom, igazán tetszik. a gond annyi, hogy egyel alattam jár. Szombaton lesz a szalagavató, ami után egy igazi bál kezdődik. Tudjátok estélyi lányoknak, fiúknak öltöny. Nagyon szeretem az ilyeneket, szeretek csinosan felöltözni. Nos a srácon észrevettem, hogy gyakran amikor úgymond találkozunk, folyamatosan néz. Barátnőim is többször szóvá tették, hogy állandóan bámul, tehát biztos vagyok benne, hogy tetszem neki. A lényeg, hogy valószínű,hogy eljön a bálra. Szerintetek ott mer majd kezdeményezni? Esetleg én tegyem meg az első lépést? Bár tudom, hogy mostanában a lányok vették fel ezt a szokást, de én szeretném, ha a fiú kezdeményezne.

Fiúk! Ti odamennétek egy olyan lányhoz, aki tetszik nektek, ám egy kicsit félénkebbek vagytok?


2010. nov. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
hát én többször oda nem megyek egy lányhoz se... az biztos..
2010. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legelőször is: felejts el mindenféle taktikát. Ne taktikázz, legyél őszinte.

Másodszor: a kérdésre nem tudom a választ, de azért jeleit adhaatod annak, hogy ő is tetszik neked. Pl. amikor néz, te visszanézel.

2010. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Már próbáltam és egy csúnya kosárba futottam. Soha többé!!
2010. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy légy őszinte, ne pedig sakkozz. Ha tetszik, akkor beszélgess vele nyugodtan, legalább megismered őt is. Valami bizalmat kaphat ő is, hogy lássa, neked is tetszik. Nem olyan nehéz ez, mint sokan gondolják, van különbség nyomulás és ismerkedés között. Ez pedig egy alkalom lesz ehhez.
2010. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog odamenni. Lépj valamit, vagy a bál után tedd fel itt a kérdést, hogy miért nem ment oda?! :)
2010. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem legyél, őszinte, és nyitott, és hagyd hogy kezdeményezzen. F.
2010. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!